Vodafone 30 lira yükleyene her yöne 120 dakika hediye

  • 17 Aralık 2012
Vodafone 30 lira yükleyene her yöne 120 dakika hediye

Vodafone yeni lira yükleme kampanyasında 2012 yıl sonuna kadar Migros, Tansaş, Mjet, Macro ve 5M’ marketlerden 30 lira ve üzeri yapacağınız cep lira yüklemelerinde her yöne 120 dakika konuşma süresi kazanakcaksınız.

Vodafone bireysel faturasız abonelerine yüklemeden itibaren 1 hafta geçerli her yöne 120 dakika hediye edilecektir. Dakikalar sadece yurtiçi her yöne aramalar (özel servisler hariç) için geçerlidir. Kulanılmayan dakikalar 7 gün sonunda silinecektir. Fiyatlara KDV (%18) ÖİV (%25) dahildir.Abonenin Vodafone Cep Lira satın alma fişindeki şifreyi belirtilen kısa koda SMS atması gerekir; gelen bilgilendirme mesajıyla hediye dakikalar tanımlanır. Katıım SMS’i ücretsizdir.3.şahıslara devir veya transfer edilemez, hediyeye çevrilemez, nakit karşılığı talep edilemez. Vodafone, kampanya şartlarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi için:vodafone.com.tr. Money Club Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. naci dedi ki:

    slm ben tansaşdan 30 tl aldım kaziyerlerde bılemedı aldıgınızın fişin altında yazıyor bulamadık kasıyerde baktı bulamadı nasıl olacak internetde bulamaık yardımcı olurmusun 0543 632 1303 naci tesekur ederım

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.