Kampanya ve İndirim Haberleri

Vodafone adsl kampanyası 6 ay aylık 30 TL sınırsız internet

  Vodafone adsl kampanyası 6 ay aylık 30 TL sınırsız internet

  Vodafone sınırsız Adsl internet kampanyası kapsamında ilk 6 ay boyunca aylık 30 TL fiyatla 100 Mbps hız ve 200 gb internet fırsatı sunuyor.

  2017 baharına özel kampanyada Yeni “Vodafone SüperNet Bahar Kampanyası” ile “Vodafone SüperNet Ev İnterneti” alanlara, ilkbahardan sonbahara kadar olan ilk 6 aylık süreçte günde sadece 1 TL’ye sınırsız ev interneti sunuluyor. Buna göre aboneler, ilk 6 ay boyunca ayda 29,90 TL’den, sonraki 18 ay için ise ayda 59,90 TL’den başlayan fiyatlarla evine internet bağlatabiliyor. Vodafone SüperNet aboneleri, kampanya kapsamında 100 Mbps’ye kadar hız ve 200 GB’ye kadar internet imkânlarından faydalanabiliyor. Kampanyadaki tüm tarifeler 24 ay taahhütle sunuluyor.

  Kurulum ve aktivasyon ücreti alınmıyor
  “Vodafone SüperNet Bahar Kampanyası” kapsamında, hız ve kotada en optimum içeriği arayanlara “Eko Aile”, uygun fiyata daha hızlı bir ev interneti arayan ve evde birden çok kişi olan ailelere “Çekirdek Aile”, fiber hız ve yüksek kotayla evden oyun, film, dizi keyfi arayanlara “Genç Aile”, “ilk evimde her şeyim maksimum olsun” diyenlere “Genç Profesyonel” ve “ev internetimde her şey içinde olsun, maksimum deneyimi yaşayayım” diyenlere “Dijital Aile” tarifeleri sunuluyor. Bununla birlikte, kablosuz modemi Vodafone Net’ten alan abonelere kurulum servisi ücretsiz sağlanıyor. Aktivasyon ücreti alınmıyor. Kampanyadan bireysel yeni Vodafone SüperNet aboneleri faydalanabiliyor.

  Vodafone’un Nisan sonuna kadar geçerli olacak yeni kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin Vodafone mağazalarını ziyaret etmeleri ya da 0850 542 0 542 no’lu telefonu aramaları yeterli oluyor.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
  1. Yusuf dedi ki:

   Vodafon ev internetini kullanan arkadaşlar var mı, tavsiye eder misiniz, fiyatı oldukça uygun görünüyor bu kampanyanın, bağlantı ya da kopma sorunu oluyor mu mesela?

  2. Coskun dedi ki:

   Kopma oluyor mu bilgi verir misiniz ?

  3. Nesrin Özkaya dedi ki:

   Vodafone türk telekom hattını kullanır. Bölgenizde ttnet nasılsa vodafone hız ve kopma olarak aynıdır.

  4. Yusuf dedi ki:

   Teşekkürler Nesrin Hanım, ttnet kullanıyorum normalde ama vodafona taşıyacam internetimi, toplamda 180 tl lik avantaj sağlamış olacağım inşallah

  5. Nesrin Özkaya dedi ki:

   Yusuf güzel karar olur. ALternatifleri güçlendirmek lazım. Vodafone Adsl konusunda sorun çıkarmayan firmalardan biri.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.