Vodafone aile kampanyası tarifelerde %50 indirim

  • 29 Şubat 2016
Vodafone aile kampanyası tarifelerde %50 indirim

Vodafone numarasını taşıyan ailelere özel kampanyasında tarifelerde %50’ye varan indirim fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında 2 aile üyesi Vodafone’a gelerek veya 2 aile üyesinden 1’i gelerek indirimden yararlanabilecek.

Kampanyadan Nasıl faydalanabilirim? 

Mernis sorgusuyla aynı aile kütük no altında oldugu belirlenen 2 aile bireyi kampanyadan faydalanabilir. Aile bireylerinden birinin 2. hat için referans olması gerekmektedir.

Kampanya Ayrıntıları
• Kampanya 1 Mart – 31 Mart 2016 tarihleri arasında, 30 gün içinde mevcut aboneler ve numara taşıma, yeni hat tesisi ile Vodafone’a geçen abonelerin, Vodafone’lu aile bireylerine veya kendilerine ait diger Vodafone hattın referans olması karşılığında geçerlidir.
• Faturasız hatlar sadece faturasız hatlara referans olabilir.
• Referans gösterilen hattın sahibi referans gösteren ile aynı kişi olmalı veya aynı aileden olmalıdır. Faturalı tarifelerde bulunan aboneler faturasız tarifeleri referans gösteremez. Aynı zamanda, referans numarasının onay vermesi gerekmektedir.
• Referans gösterilen hat Red M, Faturalı Esnek Large,Devreden Fırsat, Akıl Küpü XL, Bittikçe Dolan 2GB ve İnternetli Esnaf Aile tarifelerinden indirimli olarak faydalanır.
• Aboneler, faturalı hatlar için mevcut Vodafone’lu, yeni hat tesisi, numara tasıma yolu ile faturalı bireysel abonesi olan aile bireylerinin ya da kendilerine ait diğer Vodafone faturalı bireysel hattın referans olması karşılığında tarifelerin taahhütsüz fiyatı üzerinden 12’şer aylık iki dönem kalma sözüyle, belirtilen indirimlerden yararlanırlar. Faturasız hatlarda indirim, taahhütsüz olarak uygulanır. Vodafone 19 TL’lik faturasız Bittikçe Dolan 2GB Aile tarifesinin fiyatını değiştirme hakkını saklı tutar.
• Aynı ailede olma kontrolü, MERNIS üzerinden yapılır; aynı nüfüs kütügüne ve aile sıra numarasına sahip olmayı gerektirir.
• Bir numaranın referansıyla aynı anda maksimum 1 hat yararlanabilir.
• Referans gösterilen hatlar tarifelerini kampanyayla uyumlu olmayan tarifelerle degistirdiklerinde, hatlarını kapattıklarında,iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçis yaptıklarında, numaralarını baska operatörlere tasıdıklarında veya hatları Vodafone tarafından kapatıldıgında, donduruldugunda, referans gösteren aboneler kampanyadan yararlanma haklarını kaybeder ve bir sonraki faturalarına taahhüt cayma bedeli yansıtılır.
• Vodafone’un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve Iletisim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak degisiklik yapma hakkı saklıdır.
• Kampanya dahilinde verilen haklar yurtiçinde geçerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ