Vodafone BlackBerry Z10 kampanya fiyatı ve tarife detayları

  • 04 Mart 2013
Vodafone BlackBerry Z10 kampanya fiyatı ve tarife detayları

Vodafone telefon kampanyaları sürüyor. Vodafone şimdi yeni BlackBerry Z10 akıllı telefonu satışa sunuyor. Kampanyaya özel Vodafone Red tarifelerine ek ayda 49 TL’den başlayan ödemelerle BlackBerry Z10 sahibi olma fırsatı sizleri bekliyor.

Tavsiye edilen peşin fiyatı 1.899 TL ile Vodafone Cep Merkezleri’nde sizi bekliyor.

Vodafone Aboneleri Aboneler Red+ üzerine 49 TL, Red üzerine 59 TL, Red Mini üzerine 69 TL, Cep Avantaj Her Yöne ve Cep Avantaj Her Yöne Ekstra üzerine 79 TL, Cep Avantaj Midi üzerine 81 TL ek ödeme karşılığında BlackBerry London Z10 sahibi olabilecektir.

Kampanya Detayları

Kampanya taahhüt süresi 24 aydır.
• Kampanya kapsamında abonelerin seçmiş oldukları paketlerde yer alan tarifelerin özellikleri mevcut tarife özellikleriyle aynıdır; tarife detaylarına vodafone.com.tr sayfasından erişilebilir.
• Abonenin tarife kapsamında kazandığı dakikalar, SMS’ler ve veri üçüncü şahıslara transfer edilemez; kullanılmayan dakika, SMS ve veri bir sonraki aya devretmez.
• Abonenin seçmiş olduğu tarifenin esasları mevcuttakiyle aynıdır.
• İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik ücretleri ayrıca ücretlendirilir.
• Yurtdışı kullanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.
• Abonelerin paketler arası geçiş yapmalarına belirli kurallar karşılığında izin verilmektedir: aboneler sadece kampanyaya giriş yaptıkları pakete göre eşit veya daha üst bedelli paketlere geçiş yapabilirler ve daha sonra eski paketlerine geri dönebilirler. Aboneler üst pakete geçtiklerinde aldıkları indirim miktarı değişmez, kampanyaya giriş yaptıklarında hakettikleri indirim miktarı tüm kampanya süreleri boyunca geçerli olur.
• Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.
• Bireysel müşteri numarasına bağlı sadece 1 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
• Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, kapatılması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyada yer alan tarife paketleri dışında bir pakete veya daha düşük bedelli bir pakete geçilmesi durumunda tarifeden verilen indirim kaldırılacak ve aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.
• Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Bu tutara ayrıca tarife bedeli üzerinden verilmiş indirimler de eklenecektir. Kampanyadan kredi kartlı olarak yararlanacak aboneler için abone kampanyadan ilk 12 ay içerisinde çıkmışsa, kalan avans tutarının da yansıtılarak ceza faturasından düşülecek, geri kalan aylara ait cezai tutar ise abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacaktır. Kredi kartsız yararlanan abonelerde cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tamamı tahsil edilecektir.
• Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve son 8 aylık faturaları toplamı en az 350 TL olup faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriterleri sağlamayan aboneler Vodafone tarafından belirlenen tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler.
• Numara Taşıma’ya özel tekliflerden yararlanacak aboneler kampanyadan sadece kredi kartıyla yararlanabilir.
• Kampanyadan kredi kartıyla yararlanacak müşteriler sadece anlaşmalı bankaların kredi kartıyla kampanyaya dahil olabileceklerdir. Aboneler kampanyadan Garanti Bankası, Yapı ve Kredi Bankası ve Akbank kredi kartı kullanıcıları yararlanabilir. Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Teb World Card, Şekerbank Bonus Card, Akbank Axess Card, Akbank Carrefour Axess Card, Akbank Citi Axess Card, Akbank Fish Card, Flexi ve Akbank Wings Card’ları ile kampanyadan yararlanabilir.
• Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir.
• Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir.
• Kampanyaya Red tarifelerini seçerek katılan bireysel aboneler Vodafone Red ayrıcalıklar dünyasından yararlanmaya hak kazanır. Vodafone Red dünyasına bireysel aboneler katılabilir. Red’e katılan aboneler redvodafone.com’da yer alan Vodafone Red dünyasına ait bütün koşulları kabul etmiş sayılırlar.
• Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkının saklı tutar.
• Tarife üzerinden yapılan indirimler kampanya süresince geçerli olup, taahhüt süresinin sonunda abone kullandığı tarifenin güncel indirimsiz fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir.
• Yabancı uyruklu aboneler kampanyadan yararlanamazlar.
• Bir abone aynı anda sadece 1 kampanyadan yararlanabilir (dolayısı ile bu kampanyaya dahil olan aboneler MNP kampanyasından yararlanamazlar.)
• Kampanya sonlanma tarihi 31.03.2013’tür.

Ödeyeceğiniz
Alacağınız
Tarife/ Paket Ücreti
Ek Ücret
Aylık Ücret
Her Yöne Konuşma
Her Yöne SMS
İnternet
Kontrat
44 TL89 TL133 TL
Cep Avantaj Midi

750

Dakika
24

Ay
59 TL79 TL138 TL
Cep Avantaj Her Yöne

750

Dakika
Vodafone’lular ve ev, iş numaralarıyla sınırsız konuşma
24

Ay
59 TL79 TL138 TL
Cep Avantaj Her Yöne Ekstra

1000

Dakika
1000

SMS
1

GB
24

Ay
85 TL69 TL154 TL
Red Mini

2000

Dakika
Vodafone’lular ve sabit hatlarla sınırsız, diğer yönlere binlerce dakika, SMS ve 2 GB internet
2000

SMS
2

GB
24

Ay
105 TL59 TL164 TL
Red

3000

Dakika
Vodafone’lular ve sabit hatlarla sınırsız, diğer yönlere binlerce dakika, SMS ve 3 GB internet
3000

SMS
3

GB
24

Ay
155 TL49 TL204 TL
Red+

5000

Dakika
Vodafone’lular ve sabit hatlarla sınırsız, diğer yönlere binlerce dakika, SMS ve 5 GB internet
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.