Vodafone E-Fatura isteyene internet hediye

 • 04 Nisan 2016
Vodafone E-Fatura isteyene internet hediye

Vodafone faturalı hat aboneleri basılı faturalar yerine mail adreslerine E-fatura alma isteğinde bulunduklarında 15 gün geçerli 1gb internet kazanıyor.

Kampanya güzel ama faturasız hat abonelerine her hafta yanımda uygulamasından 2gb internet hediye edilirken faturalı hat için bu kampanyada 1gb biraz cimrice olmuş.

-Online Self Servis’te “Fatura İşlemleri”nin altından seçiminizi yapabilir,
-Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayarak veya Vodafone Cep Merkezlerinden talebinizi iletebilir,
-7000’e efatura(boşluk)e-posta adresinizi yazıp ücretsiz göndererek e-fatura aboneliğinizi, smsfatura yazıp ücretsiz gondererek ise SMS fatura aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

E-fatura veya SMS faturaya geçiş yapan aboneler, güncel fatura tutarlarını ve geçmiş faturalarını Online Self Servis üzerinden takip edebilirler.

Kampanya Ayrıntıları

 • “E-fatura’ya Geçiş Yapan Abonelere Özel Hediye Kampanyası” yalnızca Vodafone Bireysel Faturalı hatta sahip aboneler için, 26 Mart 2015 – 30 Kasım 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan, bütün aktif, Vodafone Bireysel Faturalı hat sahibi ve daha önceden e-fatura veya SMS fatura talimatı vermemiş ve kampanya çıktığı tarihten itibaren e-fatura’da veya SMS faturada bulunmayan aboneler, Bireysel Faturalı hatları ile faydalanabilirler.
 • Kampanya kapsamında geçerli elektronik posta adresleri üzerinden e-fatura talimatı veren veya SMS faturaya geçiş yapan aboneler, talimatlarını takiben 1 sefere mahsus 15 gün geçerli olacak 1 GB promosyon hediyesi verilecektir.
 • Abonelere tanımlanacak 1 GB promosyon hediyesi, abonelerin tarifelerinde bulunan data haklarından önce kullanılacaktır.
 • Aboneler, kalan hediye internetlerindeki kalan kullanımlarını OZET yazıp 7000’e göndererek sorgulayabileceklerdir. Detaylı kullanımları için INTERNET SORGU yazıp 7000’e göndermeleri gerekmektedir.
 • Abonenin hediye internet kullanımı dolmamış olsa bile, 2.haftanın sonunda kendi paketlerindeki interneti kullanmaya başlayacak veya tarifeleri ile ilgili internet ücretlendirmesine tabi tutulacaktır.
 • Kampanya süresi boyunca bir abone numarası bir kere kampanyadan faydalanabilecektir ve kampanyadan kazanılan haklar 3. şahıslara devredilemeyecektir.
 • Kampanyadan, fatura dağıtım yöntemi olarak, elektronik posta veya sms seçeneklerinden birisini seçen tüm bireysel faturalı aboneler faydalanabileceklerdir.
 • Kampanya, e-faturaya veya SMS faturaya geçiş yapan abonelere, kampanyaya katılım kanalından bağımsız (Vodafone Müşteri Hizmetleri, SMS servisi, Vodafone Satış Noktaları, Vodafone Online Self Servis), otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Ayrıca aboneler, EFATURA bosluk EPOSTA adreslerini yazıp 7000’e kısa mesaj göndererek Elektronik posta olarak veya SMSFATURA yazıp 7000’e kısa mesaj ile göndererek SMS olarak faturalarını alıp kampanyadan faydalanabileceklerdir .
 • Tanımlanacak olan 1GB hediye, yalnızca yurtiçinde kullanılmak üzere verilecektir, Türkiye sınırları dışarında geçerli değildir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ