Vodafone engelli kampanyasında %25 indirim fırsatı

 • 25 Eylül 2012
Vodafone engelli kampanyasında %25 indirim fırsatı

Vodafone engelli vatandaşlarımıza özel kampanyasında %25 indirim fırsatı sunuyor. Vodafone engellilere özel olarak tarifelerden size en uygun olanını seçin, tam 5 yıl (60 ay) boyunca tarifenizin aylık sabit ücretinde %25 indirimden faydalanın!

Kampanyaya Cep Avantaj Mini Super, Cep Avantaj Midi, Cep Avantaj Vodafonelularla, CepAvantaj Heryöne, Cep Avantaj HerYöne Ekstra, Red Mini tarifelerindeki aboneler, engelli olduklarını gösteren gösteren aşağıdaki belgelerden biri ile kampanyaya katılabilir: Engelliler İçin Devlet Hastanelerinden Verilen Sağlık Kurulu Raporu (%40 ve üzeri özür oranını göstermelidir) Başbakanlık Özürlüler İdaresi Özürlü Kimlik Kartı Eğer T.C. Nüfus Cüzdanı’nda Özürlü Oranı’nı gösteren bir ibare yer alıyorsa, ek evrağa gerek duyulmamaktadır.

ÖİV Bizden Kampanyası
Cep Avantaj Mini SüperCep Avantaj Vodafonelularla Cep Avantaj MidiCep Avantaj HeryöneCep Avantaj Heryöne EkstraRed Mini
Tarife Aylık Sabit Ücret34 TL39 TL44 TL59 TL59 TL85 TL
İndirimli Sabit Ücret25,50 TL29,25 TL33,00 TL44,25 TL44,25 TL63,75 TL
KonuşmaHer yöne 500 dkVodafonelularla SINIRSIZHer yöne 750 dkHer yöne 750 dk Vodafonelularla SINIRSIZ
Ev, İş hatlarıyla SINIRSIZ
Her yöne 1000 dkHer yöne 2000 dk
SMSVodafonelularla 10.000 SMSHer yöne 1000 SMSHer yöne 2000 SMS
Mobil İnternet1 GB2GB

Kampanya Detayı:

 • Cep Avantaj Mini Super, Cep Avantaj Midi, Cep Avantaj Vodafonelularla, CepAvantaj Heryöne, Cep Avantaj HerYöne Ekstra, Red Mini tarifelerindeki aboneler, engelli olduklarını gösteren gösteren aşağıdaki belgelerden biri ile kampanyaya katılabilir:
  – Engelliler İçin Devlet Hastanelerinden Verilen Sağlık Kurulu Raporu (%40 ve üzeri özür oranını göstermelidir)
  – Başbakanlık Özürlüler İdaresi Özürlü Kimlik Kartı
  – Eğer T.C. Nüfus Cüzdanı’nda Özürlü Oranı’nı gösteren bir ibare yer alıyorsa, ek evrağa gerek duyulmamaktadır.
 • Kampanyaya katılan aboneler kampanyanın geçerli olduğu tarifelerde geçerli olan aylık tarife ücreti üzerinden 60 ay boyunca %25 ÖİV tutarı kadar indirim kazanacaklardır. Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında, kampanyanın geçerli olmadığı başka bir tarifeye geçtiklerinde, kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Abonelerden kampanyaya katılım için herhangi bir taahhütname alınmayacak, kampanya çıkışlarında ceza uygulanmayacaktır.
 • Bir GSM numarası sadece 1 defa kampanyadan yararlanabilecektir.
 • Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
 • Vodafone’un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone’un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması ve MERNIS sorgusunun başarılı yapılabiliyor olması gerekmektedir.
 • Kampanya 21.03.2013 tarihine kadar geçerlidir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ