Vodafone faturalı hatta geçene 6 gb internet hediye

 • 14 Eylül 2015
Vodafone faturalı hatta geçene 6 gb internet hediye

Vodafone yeni faturalı hat alanlara ve numarasını Vodafone faturalıya taşıyanlara özel kampanyasında 6gb internet paketi hediye ediyor. Vodafone’a geçmek için yapmanız gereken sadece 0542 542 36 36 numarasını aramak. Müşteri temsilcisi ayağınıza kadar gelecek ve aboneliğinizi başlatacaktır.

Editör notu

 

Vodafone faturasız hatta bile birçok müşterisini habersiz özel bir şirketin servisine abone edip daha sonra şikayet sürecinde sizi bu şirketle muhatap olması konusunda büyük bir skandala imza atmıştı. Fixmobi gibi servislere abone olan kullanıcı hattından 10 TL kesilmişti. Farkedenler şikayetlerini internet platformunda paylaşmıştı. Bu mağdurlardan biri de benim.

Müşteri hizmetlerini aradığımda bana sahtekar şirketin telefonunu verip onlarla konuşmam gerektiğini söylemişti. Şirketi aradığımda internette bir linke tıklayarak abone olduğum söylendi. Vodafone bu şirkete bu izni vermiş. Yani internette çıkan reklama yanlış tıkladığınızda aboneliğiniz başlıyor. İşin daha da vahim boyutu şu. Benim telefonumda reklam engelleme özelliği mevcut. Hiçbir reklam sitelerde görünmüyor. Benim yanlışlıkla veya bilerek bu linklere tıklama durumum sözkonusu bile değil. Firmadan hangi tarih ve saatte hangi siteden linke tıkladığım bilgisini istediğimde cevap veremediler. Sözün özü Vodafone Türkiye bu işin içinde.

Sözün özü faturasız hatta bile bu sahtekarlığa izin verene Vodafone’dan faturalı hat aldığımda başıma ne gelir? Ay sonunda sürpriz bir yüklü faturayla karşılaştığımızda yine müşteri hizmetleri gidin firmayla konuşun diyerek bizi başından atacak. Bu durum internette binlerce abonenin başına gelmiş durumda. Mobiclick, fixmobi gibi google üzerinden arama yaparsanız durumu görebilirsiniz. Bilgilerinize…

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya süresi dahilinde tüm yeni abone alımına açık bireysel faturalı tarifelere gelen, Vodafone abonelik süresi 3 aydan yüksek olan ön ödemeli aboneler bu kampanyadan faydalanabilir.
 • Kampanya kapsamında 6GB internet kullanım hakkı 0 TL’ye sunulacak olup, internet kullanımı 2 ay süre için geçerli olacaktır.
 • Kampanya katılım için abonenin belirtilen kampanya tarihleri arasında faturasızdan faturalıya geçiş tarifelerine gelmesi yeterlidir.
 • Bu kampanya kapsamında kampanya ya katılım için taahütname veya kampanya çıkışında cezai şart uygulanmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında yüklenen hediye 6GB internet kullanımı SMS bildiriminden sonra başlayacaktır
 • 6GB internet kullanım hakkı 2 ay boyunca geçerlidir ve 6GB kullanım limitine ulaşılması durumunda abonenin başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.
  Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.
  6GB internet kullanım hakkının geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.
  6GB internet kullanım hakkı 2 ay boyunca geçerlidir. 2 ay sonunda kullanılmayan haklar sonraki aya devretmez.
 • 6GB internet kullanım hakkı sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • İnternet hediyesinden, cihazınız 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
  İnternet hediyesini kullanabilmek için telefonunuzdaki internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir.
 • Vodafone tarife / paket koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.
  VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz.İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet hediyesi sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Eğer 3G abonesi iseniz ve cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir .Mobil Internet kullanabilmek için internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir.
 • Vodafone Kampanya’ya katılımın beklenenin üzerinde olması durumunda BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURUMU Erişim ve Tarifeler Dairesi Başkanlığına bildirerek kampanyayı sonlandırma hakkına sahiptir.
 • Vodafone kampanya şartlarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Selim Serdaroğlu dedi ki:

  Vodafone fixmobi mağdurlarından biri de benim. 3g data hattımdan 4 ay boyunca 40 TL düşmüş, farkedemedim. Fark ettiğimde sizin yaşadığınız durumun aynısını yaşadım. Maalesef tüm operatörler buna izin veriyor. Bu sahtekarların tuzağına düşmemek için mobil ödemeyi kapatmanız gerekiyor.

  Turkcell hatlar için : MOBILODEME IPTAL yazıp 7777’ye gönderin.
  Vodafone hatlar için : MOBILODEME KAPAT yaaz 7878’e gönderin.
  Avea hatlar için : 500’ü arayın veya online işlemlerden mobil ödemeye kapatın.

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Bilgi için teşekkürler efendim. Editörümüz Mustafa beye de geçmiş olsun.

 3. hasan yonka dedi ki:

  Ben turkcell faturalidan avea faturaliya gectim. 6 gb için nereye mesaj atmaliyim??? Tesekkurlerr

BİR YORUM YAZ