Vodafone faturasız esnek S tarife HY 750 dakika 2gb+2gb internet 22 TL

  • 11 Mayıs 2016
Vodafone faturasız esnek S tarife HY 750 dakika 2gb+2gb internet 22 TL

Vodafone faturasız hat abonelerinde özel paket kampanyaları sunmaya devam ediyor. Vodafone 2016 yılına özel yeni esnek s tarifesi kapsamında aylık 22 TL ücretle 2gb internet, her yöne 750 dakika konuşma ve 5000 mesaj fırsatı sunuyor. Üstelik bunun üzerine Facebook, Twitter, Youtube ve İzlesene sitelerinde geçerli 2gb ek kota hediye ediliyor.

vodafone-paket

Faturasız Esnek S Tarifesi Esaslar:
1. Bu tarife, Vodafone’a hattını son 30 gün içinde taşıyan ve son 90 gün içinde hattını Vodafone dan taşımamış olan veya yeni hat alan bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir.
2. Bu tarifeden, 7-25 yaş arasındaki faturasız ablonelikler faydalanabilir. Tarifeden 26 yaş altı kullanıcı tanımı ile de yararlanmak mümkündür.
3. Son 90 gün içerisinde numarasını Vodafone’dan taşımış olan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.
4. Aboneler bu tarife kapsamında 22TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 5000 SMS ve 2 GB sahibi olurlar.
5. Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir.
6. Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.
7. Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yükleme koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.
8. Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.