Vodafone genç avantaj tarifesi ile 30 TL Her Yöne1.000 dakika

 • 04 Ekim 2011
Vodafone genç avantaj tarifesi ile 30 TL Her Yöne1.000 dakika

Vodafone genç avantaj aboneleri daha fazla konuşsun diye 5TL’ye tarifelerindeki dakikayı katlıyorlar.Ayda toplamda 30TL’ye: Her Yöne 1.000 dk + Her Yöne 5.000 SMS+ Facebook ve Twitter bedava fırsatı sizleri bekliyor.

Genç Avantaj tarifesini 12 ay boyunca kullanmayı ve ayda sadece 5 TL ek ödemeyi kabul eden aboneler tarifelerindeki dakikaları katlayarak; sadece 30 TL’ye her yöne 500 dk yerine 1.000 dk ile doya doya konuşuyor, üstüne 5.000 SMS ile mesajlaşıyor, bir de üstüne Facebook ve Twitter’da ücretsiz dolaşıyor. Üstelik, 5 TL’ye Dakikanı Katla Kampanyası’na tüm Genç Avantajlı’lara açık.

Kampanya Detayı:

 • Kampanya kapsamında: Genç Avantaj tarifesindeki aboneler 12 ay taahhüt vermeleri ve 12 ay boyunca aylık 5 TL karşılığında aylık ek 500 heryöne dakika kullanım hakkına sahip olacaktır. .
 • Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini değiştirdiklerinde, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. .
 • Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için 20 TL’dir.
 • Kampanya dakikaları öncelikli kullanılır. .
 • Aboneler önce kampanyadan kaynaklanan dakikalarını sonrasında ise paketindeki dakikaları kullanır. Hediye dakikalar sadece yurtiçi ses görüşmelerini kapsayıp, yurt içindeki diğer GSM operatörlerini, ev/iş numaraları ile Vodafone abonelerini aramak için kullanılabilir, katma değerli servisler ve uluslararası aramalar için kullanılamaz. .
 • Kampanya dakikaları abonenin sahip olduğu paketin ücretlendirme periyotlarına göre harcanır. Bir müşteri maksimum 3 hattı ile kampanyadan yararlanabilir. .
 • Kampanya dahilinde abonelerin sunulan hakların 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmez. Kampanya dahilinde verilen görüşme hakkı sadece yurtiçinden aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC’de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir. Kampanya dahilinde verilen görüşme hakkı Kıbrıs’a doğru Türkiye’den başlatılan çağrılar için geçerli değildir. .
 • Kampanya çıkışları anlık olur ve çıkış yapılan fatura döneminde verilen fayda çıkış işleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer. .
 • Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir. .
 • Vodafone kampanyayı istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.Vodafone’un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır. .
 • Güncel ve detaylı kampanya bilgilerine vodafone.com.tr’den erişilebilir. Kampanya 30.11.2011 tarihine kadar yapılan başvurularda geçerlidir..
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.