Vodafone gittigidiyor kampanyası 100 TL’ye 20 TL indirim

  • 01 Ağustos 2015
Vodafone gittigidiyor kampanyası 100 TL’ye 20 TL indirim

Vodafone Esnaf aboneleri gittigidiyor.com üzerinden yapacakları 100 TL ve üzeri harcamalarda anında 20 TL indirim kazanıyor. Kampanya bu ay 1 – 31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Katılımı için GITTIGIDIYOR yazıp 6666’ya mesaj zorunludur. Şifrenizi alarak www.gittigidiyor.com/hediye-ceki websitesinde ilgili alana girerek indirimden yararlanabilirsiniz.

Kampanya kodu girildikten sonra sepet sayfasında indirim kuponunun seçilmesi gerEkmektedir.

1 – 31 Ağustos 2015 tarihleri arasında indirim kuponu kullanılarak yapılan alışveriş daha sonra herhangi bir zamanda iptal edilirse, kullanı indirim hakkını kaybedecek ve indirim kuponu tekrar tanımlanmayacaktır.

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.

Bu kampanya GittiGidiyor.com’daki diğer indirim kampanyaları ile birleştirilemez. Bu kampanya sadece GittGidiyor.com’da bankalarla yapılan kredi kartı puan kampanyaları ile birleştirilebilir.

Kampanyadan faydalanabilmek için abonenin GittiGidiyor.com’a üyesi olması gerekmektedir. Gittigidiyor.com’da Kurumsal olarak tanımlanmış üyeler kampanyadan faydalanamaz. Kampanya kontenjan ile sınırlıdır. Kampanya süresi boyunca, indirim kampanyasından her bir kullanıcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir.

6666’ya gönderilen SMS’ler tüm vergiler dahil (%18 KDV ve %25 ÖİV) 0,40 TL ile ücretlendirilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.

Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı GittiGidiyor.com’da ve Vodafone’da saklıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.