Vodafone Güllüoğlu baklavacı şubelerinde %50 indirim kampanyası

 • 10 Eylül 2015
Vodafone Güllüoğlu baklavacı şubelerinde %50 indirim kampanyası

Vodafone aboneleri fırsatlardan yararlanmaya devam ediyor. Güllüoğlu baklavacı Mehmet Nejat Güllü şubelerinden alacağınız baklavalarda NET %50 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Mahalle baklavacısı fiyatına 1. sınıf baklava almak isteyenler için harika bir fırsat. Kurban bayramı öncesi bu harika kampanyayı kaçırmayın!

Aşağıdaki fiyatlarda %50 indirim yapılacaktır.

baklava-fiyat

Kampanya 5 Kasım 2015 tarihine kadar sadece Mehmet Nejat Güllü şubeleri) mağazalarında geçerlidir.

Kampanya dahilinde Vodafone aboneleri cevizli baklava, fıstıklı baklava, cevizli tel kadayıf ve fıstıklı tel kadayıf ürünlerinde etiket fiyatı üzerinden %50 indirimden faydalanabileceklerdir.

Kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Baklavacı Güllüoğlu’nda %50 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayıp şifre alabilirler.

İndirimden faydalanmak için şifrenin Baklavacı Güllüoğlu M.Nejat Güllü mağazalarında kasa personeline iletilmesi gerekmektedir.

Kampanya süresince bir kullanıcı her 24 saat içinde tek bir şifre talep edebilir ve kullanabilir.

Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Kampanya dahilinde,abonenin kullanım hakkı özelinde, kullanım limiti 100 TL’dir

Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Baklavacı Güllüoğlu ve Vodafone’da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Nesrin Özkaya dedi ki:

  1 takipcimize ücretsiz indirim kodu sunuyoruz. Bu mesajdan sonra ilk yorum yapan takipçimize kod verilecektir.

 2. Anonim dedi ki:

  Ne için indirim kuponu?

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Kampanya içeriğinde bahsedildiği gibi vodafone şifresini alıp Güllüoğlu şubesine giderek liste fiyatından %50 indirimle baklava alıyorsunuz. Baklava fiyatı normalde 55-60 TL. 30 TL’ye 1. sınıf baklava alıp eve dönüyorsunuz.

 4. erdblue dedi ki:

  Nesrin Hanım indirim kodu için yazıyorum. kodu kazandım mı acaba?
  mail adresim: erdblue@gmail.com

 5. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Facebook sayfamıza mesaj atarsanız kodunuzu iletecekler.

BİR YORUM YAZ