Vodafone günlük ve haftalık konuşma internet paketleri 1 TL

  • 13 Aralık 2015
Vodafone günlük ve haftalık konuşma internet paketleri 1 TL

Vodafone kısa süreli iletişim ihtiyaçlarınız için günlük ve haftalık internet konuşma paketlerini uygun fiyatlarla sunuyor. Vodafone faturasız hat sahipleri 1 TL’den başlayan fiyatlarla haftalık her yöne 100 dakika veya 500MB internet için 5 TL ödeyecek. Acil internet ihtiyacınız için 4 saatlik 1gb interneti 3 TL ücretle alabileceksiniz.

GünüBirlik Paket;
Liralarınız bittiğinde yarı yolda kalmayın diye günlük her yöne 15 dk veya 100 SMS veya 100 MB internet Vodafone Faturasız’da sadece 1 TL!

Vodafone Cebinize Uyan Kartlar ile Liralarınız veya paketiniz ay ortasında bitip beklenmedik ek ihtiyaçlar çıktığında, sadece cebinizdeki bozukluklarla kullanımınıza kolayca devam edebilirsiniz.

Sosyal Paket;
İnternette gezerken sosyal medyaya da gönlünüzce girebilin diye 200 MB Facebook & Twitter + 100MB internet Vodafone Faturasız’da sadece 2 TL!

Yolculuk Paketi;
Yolculuk ederken kendi paketinizden harcamadan doya doya internete girebilin için 4 saatlik tam 1GB internet Vodafone Faturasız’da sadece 3 TL

Haftalık Paket;
Paketiniz bittiğinde ay ortasında yarı yolda kalmayın diye her yöne 100 dk veya 500 SMS veya 500 MB internet Vodafone Faturasız’da sadece 5 TL

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.