Vodafone her yöne 500 dakika 5000 sms ve 1 gb internet 30 TL

  • 05 Temmuz 2013
Vodafone her yöne 500 dakika 5000 sms ve 1 gb internet 30 TL

Vodafone FreeZone 2013 yaz kampanyasında  Özgür Üçlü Yaz fırsatını duyurdu. Kampanya kapsamında Her yöne 500 dK +5000 SMS+ 1 GB ayda sadece 30 TL ücretle sizleri bekliyor.

Abone olmak için: YAZ UCLU yazıp 7000’e SMS gönderebilirsin!

Kampanya Detayı:
· Kampanya 26 Haziran 2013 – 31 Temmuz 2013 tarihleri arasında son 30 günde yeni hat alarak ya da numara taşıma yoluyla Vodafone’a geçişi tamamlanmış  hattı aktif hale gelen bireysel faturasız hat aboneleri için geçerli olacaktır. Kurumsal hatlar bu paketten faydalanamaz.
· Yeni hat alan ya da numarasını faturasız tarifelere taşıyan 26 yaş altı bireysel müşterilerimiz, Cep Özgür ve Özgür Genç tarifelerine kampanya tarihleri arasında kayıt olmaları durumunda bu paketten faydalanabileceklerdir.
· Özgür Üçlü Paketi Yaz Kampanyası na katılmak için “YAZ UCLU” yazıp 7000’e SMS göndermek gerekmektedir. Paket kampanya tarihleri içinde satın alınmalıdır.
· Kampanyaya dahil olan aboneler ilk 6 ay boyunca,  aylık 30 TL karşılığında heryone 500 dakika, heryone 5.000 SMS ve 1 GB ınternet paketinden yararlanabilecektir. 6 ay sonunda ise, aboneler Ozgur Uclu Paketi kapsamında aylık 30 TL karşılığında heryone 500 dakika, heryone 1.000 SMS ve 500 MB teklifinden yararlanmaya devam edeceklerdir
· Ozgur Uclu Paketi Yaz Kampanyası kapsamında 30 TL karşılığında verilen ses , sms ve internet teklifi 6 ay boyunca ve maksimum 6 defa alınabilir.
· Paket ile verilen dakika, SMS veya internetin bitmesi durumunda, sonraki kullanımlarınız için mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
· Özel servis numaraları aramaları paket kapsamına dahil değildir. Paketi satın alacak olan abone bir özel servis numarası olmamalıdır.
· 444’lü numaralara ve 1’le başlayan 3 haneli numaralara yapılan aramalar sabit hat araması olarak değerlendirilecek ve paket kapsamında değerlendirilecektir.
· Paket dahilinde görüşme hakkı sadece yurtiçinden başlatılan aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC’de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir. Bu paketteki dakikalarla konferans görüşme servisi kullanılamaz.
· Paketteki dakikaların atış periyodu 60 saniyedir.
· Bir abone en fazla 3 adet faturasız hattı ile bu avantajdan faydalanabilir.
· Paketi satın alacak abone kara listelerde yer almamalıdır.
· Özgür Üçlü Paketi Yaz Kampanyası abonelerinin paketleri her ay iptal edilmediği ve bakiye yeterli olduğu sürece 6 ay boyunca otomatik olarak yenilenecek ve 6 ay sonrasında Ozgur Uclu Paketi olarak yenilenmeye devam edecektir.
· Paket, 30 günde bir abonenin hesabında yeterli TL bakiyesi olduğu anda düşülerek yenilenir. Kullanılmayan dakikalar dönem sonunda devretmez ve silinir. Yetersiz bakiye nedeniyle paket yenilenememişse yeterli bakiye koşulu sağlandığında yenileme yapılır.
· Paket sahibi aboneler şebekeler arası geçiş (numara taşıma ,ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş dahil) veya devir, dondurma işlemi yaparsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
· Paketin ücreti KDV(%18), ÖİV(%25) dahil 30 TL’dir. Bu ücret onay mesajını takiben faturasız aboneler için yeterli TL olması durumunda bakiyelerinden anında düşer.
· Dakika paketinden yararlanabilmek için hattın aktif konumda olması gerekmektedir.
· Dakika paketi, ilk defa satın alınması durumunda Vodafone tarafından gönderilen onay mesajının ardından devreye girer.
· Abone kalan dakika bakiyesini öğrenmek için “SOR YAZ UCLU” yazıp 7000’e SMS göndermelidir.
· Abone talep ederse paketini iptal edebilir. Konuşma paketini iptal etmek için abone “IPTAL YAZ UCLU” yazıp 7000’a mesaj atabilir. 30 günlük sürenin sonuna kadar abonenin paketindeki dakika, SMS ve internet hakkı geçerli olup, 30 günün sonunda paket iptal edilir ve yenilenmez.
· Paketin FCT cihazlarında ve ticari amaçlı olarak kullanılmaması gereklidir. Tespit edilen aboneler için ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
· Vodafone Özgür Üçlü Paketi Yaz Kampanyası’nı istediği tarihte sona erdirme veya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
· Daha önce hatlarını Vodafone’dan başka bir operatöre taşımışlar abonelerin, numaranın tekrar Vodafone’a taşındığı tarih ile numaranın Vodafone’dan taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün olmalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ