Vodafone HTC Desire S cihaz kampanyası

 • 18 Mayıs 2011
Vodafone HTC Desire S cihaz kampanyası

Vodafone’dan HTC Desire S  kampanyası başladı.İlk kez ve sadece Vodafone’la Türkiye’de satışa sunulan HTC desire S ayda sadece 49 TL’den başlayan fiyatlarla Vodafone shoplarda sizleri bekliyor.

Android 2.3 işletim sistemli, 1 GHz işlemcisiyle yüksek performans sunan akıllı telefon HTC Desire S ile zenginleşmiş süper internet deneyimini yaşayın, 5MP’lik kamerasıyla hayatın değerli anlarını sevdiklerinizle paylaşın.

Bu gelişmiş akıllı telefona ister aylık Cepnet paketine ister de 1 GB internet paketine abone olarak sahip olabilir, ihtiyacınıza uygun mobil internet paketini seçerek HTC Desire S’e sahip olabilirsiniz.

Ücretlendirme;
Cepnet Paketi   Aylık  49 TL’ye  24 ay Abonelik Süresi
1 GB İnternet Paketi     67 TL’ye    24 ay Abonelik Süresi ile sahip olabilirsiniz

Katılım Koşulları:

 • Vodafone Desire S Cihaz Kampanyası’ndan sadece bireysel/kurumsal faturalı ses tarifelerinden birini seçen mevcut veya yeni tüm faturalı aboneler yararlanabilirler.
 • Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve son 8 aylık faturaları toplamı en az 350 TL olup faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriterleri sağlamayan aboneler taahhüt ettikleri ilk 12 aylık tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler.
 • Kampanya kapsamında sadece Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Şekerbank Bonus Card’ları geçerlidir.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir. Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir.
 • Başka bir Vodafone cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.

 • Bireysel bir müşteri numarası 1 farklı GSM numarasını kampanya kapsamına dahil edebilir.
 • Kurumsal bir müşteri numarası 50 farklı GSM numarasını kampanya kapsamına dahil edebilir.

Ücretlenme:

 • Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlara cihaz bedeli, taahhüt süresi boyunca aylık CepNet ve 1 GB’lık internet paket bedeli dahildir. Kampanya kapsamında yer alan CepNet paketinin bedeli 7,99 TL olup, 1 GB’lık data kullanım bedeli 19 TL olacaktır. (Beliritlen fiyatlara tüm vergiler dahildir)
 • Ses ve SMS kullanımları abonelerin bulunduğu tarife üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Uluslararası aramalar, yurtdışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerlidir.
 • Uluslararası SMS gönderimleri için yurtdışı SMS ücretleri geçerlidir.
 • 1 GB’lık internet paket aşımı ve yurt dışındaki data kullanımları abonelerin bulunduğu tarife üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya özel internet paket kullanım aboneliğinin (Vodafone GPRS/Push e-mail çözümleri) iptal edilmesi durumunda taahhüt süresi boyunca kullanabileceği aylık CepNet data kullanım hakkı ortadan kalkacaktır ve cezai şart olarak; cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirtilen ve internet vb mecralarda duyurulan kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, işbu yukarıda belirtilen hallerin meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında abone tarafından yapılmış ödemelerin düşürülmesi ve kampanya süresünce aboneye sunulmuş olan indirim bedellerinin (kampanya kapsamında geçirilen ay sayısı X verilen indirim bedeli) eklenmesi suretiyle hesaplanmaktadır. Aylık CepNet paketi için verilen herhangi bir indirim bedeli bulunmazken, aylık mobil internet (1 GB) paketi için verilen aylık indirim bedeli 10TL’dir.
 • Fiyatlara KDV (%18) ve ÖİV (%25) dahildir.
 • Cihazın son kullanıcı bedeli: 1.155TL’idr.

Diğer:

 • Vodafone HTC Desire S Cihaz Kampanyası tek fatura yapısını desteklememektedir. Tek fatura servisini kullanan kurumsal abonelerin, kampanyaya dahil edilebilmesi için öncelikle abone hattının tek fatura servisinden çıkartılması ve daha sonra kampanyaya dahil edilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya 18 Mayıs 2011 tarihi itibari ile geçerli olacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ