Vodafone Htc explorer kampanyası fiyat ve kontrat detayları

 • 22 Şubat 2012
Vodafone Htc explorer kampanyası fiyat ve kontrat detayları

Vodafone her yeni hafta yeni bir telefon modeli ile karşımıza çıkıyor. Vodafone cihaz kampanyalarında şimdi HTC Explorer Türkiye’de ilk olarak Vodafone’da satışa sunuluyor.Vodafone Htc Explorer fiyatı, kontrat detayları ve özellikleri hakkında ki bilgilere aşağıda ulaşabilirsiniz.
Htc Explorer Cep Avantaj Her Yöne tarifesiyle %50 indirimle 699 TL yerine sadece 350 TL fiyatla sizleri bekliyor.12 ay geçerli 1 GB interneti de hediye.

Cep Avantaj Tarifeleri
Kampanya Kapsamındaki Tarifeler Cep Avantaj Vodafone’lularlaCep Avantaj MidiCep Avantaj Her YöneCep Avantaj Her Yöne Ekstra
Tarifenin Aylık Ücreti39 TL39 TL55 TL59 TL
Tarife AvantajıVodafonelularla limitsiz konuşma + Vodafone’lularla 10.000 SMSHeryöne 750 dkVodafone, ev, iş limitsiz + Heryöne 750 dkHeryöne 1000 dk + Heryöne 1000 SMS + 1 GB internet
Taahhüt Süresi24 ay24 ay24 ay24 ay
Kampanya Kapsamında Cihazın İndirimli Fiyatı500 TL500 TL350 TL350 TL
Cihazın Piyasa Fiyatı**699 TL699 TL699 TL699 TL

Red Tarifeleri

Kampanya Kapsamındaki Tarifeler Red MiniRedRed+
Tarifenin Aylık Ücreti79 TL99 TL149 TL
Tarife AvantajıVodafone, ev, iş limitsiz + Heryöne 2000 dk + Heryöne 2000 SMS + 2 GB internetVodafone, ev, iş limitsiz + Heryöne 3000 dk + Heryöne 3000 SMS + 3 GB internetVodafone, ev, iş limitsiz + Heryöne 5000 dk + Heryöne 5000 SMS + 5 GB internet
Taahhüt Süresi24 ay24 ay24 ay
Kampanya Kapsamında Cihazın İndirimli Fiyatı250 TL100 TL50 TL
Cihazın Piyasa Fiyatı**699 TL699 TL699 TL

Kampanya Detayı:

 • Vodafone HTC Explorer Cihaz Kampanyası’ndan sadece belirtilen bireysel ve kurumsal faturalı ses tarifelerinden birini seçen mevcut veya yeni tüm bireysel faturalı aboneler yararlanabilirler.
 • Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve son 8 aylık faturaları toplamı en az 200 TL olup faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriterleri sağlamayan aboneler taahhüt ettikleri ilk 12 aylık tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler.
 • Kampanya kapsamında sadece Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Teb World Card, Şekerbank Bonus Card, Akbank Axess Card, Akbank Carrefour Axess Card, Akbank Citi Axess Card, Akbank Fish Card, Flexi ve Akbank Wings Card’ları geçerlidir.
 • 24 taksit uygulaması vade farklı olarak gerçekleştirilecek olup kart sahibinin kredi kartı ekstresine yansıyacaktır. Vade farklı 24 ay taksit kampanyasından Axess,Axess Business, Carrefour Axess, Citi Axess, Fish, Wings ve Wings Business sahipleri faydalanabilir. Müşteriye yansıyacak olan vade farkı kampanya dönemi boyunca %9.09’dur. Vade farkı bedeli Akbank tarafından belirlenmektedir ve Akbank uygulanacak oranları değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya 30.04.2012’ye kadar geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında tarifeye giriş abonenin isteğine bağlı olarak anlık/ileri tarihli olarak yapılabilir, ancak kampanyaya giriş anlık olacaktır.
 • Bir abone aynı anda sadece 1 kampanyadan yararlanabilir (dolayısı ile bu kampanyaya dahil olan aboneler MNP kampanyasında yararlanamazlar.)
 • Kampanya kapsamında 3G otomatik olarak açılmamaktadır. Abonelerin 3G kullanımlarını kendileri otomatik olarak açtırmaları gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlara cihaz bedeli ve taahhüt süresi boyunca kampanya kapsamında seçilen tarife kullanımı dahildir.
 • Uluslararası SMS gönderimleri için yurtdışı SMS ücretleri geçerlidir.
 • Abonelerin taahhüt ettikleri süre boyunca seçmiş olduğu tarifesini kullanma zorunluluğu bulunmaktadır.
 • Kampanya kapsamındaki tarifeler arasında da geçiş yapılmaktadır.
 • Kampanya kapsamında verilen bu haklar hat aktif ve kampanyada olduğu sürece geçerlidir.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir. Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir.
 • Bireysel bir müşteri numarasına bağlı en fazla 1 abonelik (GSM numarası) kampanyadan faydalanabilir.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya özel tarife kullanım aboneliğinin iptal edilmesi durumunda cezai şart; kampanya kapsamında verilen indirimlerin kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedelerinin düşürülmesi ve kampanya süresince verilen toplam indirim bedellerinin eklenmesi ile hesaplanmaktadır. Kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedeli ile kast edilen: Kampanya kapsamında kalınılan ay sayısı X cihaz taksit bedelidir. Kampanya kapsamında verilen indirim bedel toplamı ile kast edilen: Kampanya kapsamında kalınılan ay sayısı X tarifeden verilecek olan indirim bedelidir. HTC Explorer cihazın son kullanıcı bedeli tüm vergiler dahil 699 TL’dir.
 • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • HTC Explorer cihazlarında sim kilidi bulunmamaktadır.
 • Kampanya bitiş tarihi 30 Nisan 2012’dir.
 • Kampanyadan yabancı uyruklu aboneler yararlanamaz.
 • Cihaz kampanyasız satışlara da açıktır.
 • Axess ile 24 taksit uygulaması vade farklı olarak gerçekleştirilecek olup kart sahibinin kredi kartı ekstresine yansıyacaktır. Vade farklı 24 ay taksit kampanyasından Axess,Axess Business, Carrefour Axess, Citi Axess, Fish, Wings ve Wings Business sahipleri faydalanabilir. Müşteriye yansıyacak olan vade farkı kampanya dönemi boyunca %9.09’dur. Vade farkı bedeli Akbank tarafından belirlenmektedir ve Akbank uygulanacak oranları değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya 30.04.2012’ye kadar geçerlidir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ