Vodafone Htc Wildfire S kampanyası ile ayda 5 TL ödeyerek Htc sahibi olun

 • 15 Temmuz 2011
Vodafone Htc Wildfire S kampanyası ile ayda 5 TL ödeyerek Htc sahibi olun

Vodafone yeni telefon kampanyasını duyurdu.HTC WILDFIRE S, ayda + 5 TL’den başlayan fiyatlarla sizi Vodafone’da bekliyor.Vodafone’da belirtilen faturalı tarifelerden birine 24 ay abone olun, HTC Wildfire S’e, ayda ekstra 5 TL’den başlayan ödeme seçenekleriyle sahip olun.

Üstelik 6 ay boyunca 100 MB internet hediyeniz*…

* İçinde internet bulunmayan tarifelerde geçerlidir.

Katılım Koşulları

 • Cep Avantaj Mini Her Yöne+, İş Ortağım Mini+ tarifelerinden birisine 20TL aylık ek ödeme ile, Cep Avantaj Mini Süper, Cep Avantaj Midi, Cep Avantaj Vodafone’lularla, İş Ortağım Midi, Yeni Cep Kamu, Cep Kamu 1000 Midi, Cep Çiftçi 30, Hesaplı Esnaf tarifelerinden birisi aylık 15TL ek ödemesi ile, Cep Avantaj HerYöne, Cep Avantaj HerYöne Ekstra, İş Ortağım Maxi, İş Ortağım Süper, Cep Kamu 1000 Maxi, Yeni Cep Kamu 1000 Maxi, Cep Çiftçi 40, Genç Avantaj ve Bereketli Esnaf tarifelerinden birini 10 TL aylık ek ödemesi ile veya Red Mini, Red, Red+, İş Ortağım Süper +, İş Ortağım Mega, İş Ortağım Mega+ tarifelerinden birisini 5 TL aylık ek ödemesi ile beraber 24 ay boyunca kullanmayı taahhüt eden aboneler bu kampanyaya dahil olabileceklerdir.
 • Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve son 8 aylık faturaları toplamı en az 200 TL olup faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir.
 • Bu kriterlerden herhangi birisini sağlamayan aboneler, HTC Wildfire S model cihazı için 30 TL * 12 : 360 TL değerindeki tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler.
 • Numara taşıma ile son 30 gün içerisinde geçiş yapmış ve geçiş yaptığı operatöre ait en son faturasının tüm vergiler dahil 50 TL veya üzeri (fatura ibrazı şarttır) olduğunu ibraz eden aboneler kampanyaya kredi kartsız dahil olabilirler.

Ücretlendirme

 • Kampanya kapsamında abonenin taahhüt etmiş olduğu tarife paketi içerisinde bedava data kullanımı olmaması durumunda, abonelere 6 ay boyunca, aylık (30 gün) 100 MB daha data kullanım hakkı ücretsiz olarak sunulacaktır.
 • 30 gün içerisinde kullanılmayan data hakları bir sonraki aylara devredilmeyecektir.
 • İlk 6 ay boyunca aylık ücretsiz 100 MB’lık data kullanımını aşan ve/veya bedava data kullanım hakkı sona erdikten sonra data kullanımına devam eden aboneler standart data tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Hasan dedi ki:

  Htc öteki modellerin de kampanya olacak mı

 2. Kaan dedi ki:

  Şuanda Htc markasının yeni çıkan tüm ürünlerinin vodafone markası altında kampanyaları var ama normal fiyatından daha fazlaya denk geliyor bence Htc Wildfire s kampanyası güzel ve kar oluyor telefonda fena değil..

 3. tolga dedi ki:

  6 aylık bedava internet telefona mı geliyor yoksa hatta mı:?

 4. recep dedi ki:

  kampanya için müracaat ettim ancak hiç bir satış noktasında telefon yok ve satış noktaları telefonun gelmeyeceğini söylüyor.durumu vodafone çağrı merkezine bildirdim ama yardımcı olunmadı bulursanız alın dendi yani ilgisizlik hat safhada

 5. mustafa coşkun dedi ki:

  cihazı ben aldım ve arkadaşıma sattım hiç hoşuma gitmedi bu benim tercihim beğenen arkadaşlarda güle güle kullansın, benim kredi kartımdan 360 TL 12 ay taksite böldüler, 6 ayda 250 mb internet hatta yükleniyorama çağrı merkezinden bana söylenen 13. aydan itibaren heray 10 tl daha alınacakmış hattımdan yani cihaz 480 tl geliyor diğer 12ay 10 tl alınacağını hiçkimse söylemiyor haberiniz olsun…

 6. kübra dedi ki:

  şimdi ben bu telefonu almayı çok ama çok istiyorum. babam ağustos ayında vodofona geçti. ve kamu paketinde. kamu paketine oluyormuş fakat süre önemli mi bilmiyorum. yani yukarda 8 ay fln dio. diğer sitelerde böle bişi yazmıyo. ben bu siteye pek güvenemedim doğrusu. vodofonun sitesinde bile süre yok diyo. herhangi bi pakete geç telefonu ayda 5 tlye al diyo. olay bu kdr gerisnn bi önemi yok arkadaşlar…:) tşkkrler.

BİR YORUM YAZ