Vodafone iphone 4 8 gb kampanyası paketler ve ücretler

  • 07 Aralık 2011
Vodafone iphone 4 8 gb kampanyası paketler ve ücretler

Vodafone yeni cihaz kampanyasını duyurdu.Turkcell ve Avea’dan sonra iphone 4 ‘ün kırpılmış modeli iphone 4 8gb adından anlaşıldığı gibi 8 gb hafıza ile vodafone bayilerinde sizleri bekliyor.Türkiye’de fahiş fiyatlarla satılan iphone yok satıyor.Ankara’da bayilerde iphone 4 bulunamıyor.Çok yüksek fiyatına rağmen bu durum vatandaşımızın ne kadar lüks meraklısı olduğunu ortaya koyuyor desek yeridir.

Neyse konumuza dönelim işte Vodafone iphone 4 8 gb paketleri ve fiyatları

 

 

 

 

 

 

KONTRATLI PAKETLER

iPhone 4 8GB’ı 24 aylık her yöne konuşma ve SMS ile birlikte en az 1GB data içeren herşey dahil paketler ile birlikte abonelerimize sunabileceksiniz! Kampanya kapsamında abonelerimiz Avantajlı Paket, 4×4 Paket veya 4×4 Full Paket seçeneklerinden birine 24 ay taahhüt verdikleri durumda iPhone 4 8GB cihazına ayrıca ücret ödemeden sahip olabileceklerdir.

Vodafone biraz dürüst yazmış ve 69 TL cihaz taksidi yazmış.Bu durumda iphone 4’ü 1656 TL fiyatla alıyoruz.30 TL ücret ödeyerek her yöne 250 dakika,250 sms ve 1 gb internet gayet güzel.İphone 8gb kampanyaları içerisinde en avantajlısı bu gibi duruyor ama yinede istenen ücret çok fazla.Aceleniz yoksa iphone 4s için birkaç ay daha bekleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ