Vodafone karne kampanyası 2016 Haziran

  • 16 Haziran 2016
Vodafone karne kampanyası 2016 Haziran

Vodafone karnesini alan çocuklara özel kampanyasında en güzel karne hediyelerinde indirimli fiyatlar sunuyor. Vodafone şimdi  Mobil modem “Cepte Wi-Fi” sahibi olmak isteyen herkes, bu kampanyayla 24 ay boyunca ilave 10 TL karşılığında Vodafone Smart Tab mini 7’yi de alabiliyor. Kullanıcılar böylelikle, hem 10 GB internetiyle “Cepte Wi-Fi”ye hem de Vodafone Smart Tab mini 7’ye ayda toplam 49 lira karşılığında sahip olabiliyor.

Ayrıca kontratlı olarak Vodafone Smart Style 7 kampanyasından faydalanan kullanıcılara ise 24 aylık kontrat süresi boyunca ayda 15 TL karşılığında Vodafone Smart Tab mini 7’ye sahip olma fırsatı sunuluyor.

Android’in en güncel sürümü Marshmallow 6.0 ve yüksek çözünürlüklü 7 inç ekrana sahip Vodafone Smart Tab mini 7, kampanya dahilinde sunulan her here taşınabilen 10 GB internetiyle de ailelerin bütçelerini sarsmadan internet ihtiyacını karşılıyor.

Haziran ayı boyunca geçerli olacak kampanyayla bütçelerini zorlamadan çocuklarına karne hediyesi vermek isteyen tüm ailelerin, Vodafone Cep Merkezleri’ni ziyaret etmeleri yeterli oluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ