Vodafone kontratlı telefonlar Electro World mağazalarında 200 TL hediyeli

  • 28 Kasım 2011
Vodafone kontratlı telefonlar Electro World mağazalarında 200 TL hediyeli

Vodafone avantajlı cihaz kampanyaları şimdi Vodafone shoplar ve Electro World mağazalarında sizleri bekliyor.Mağazalara uğrayarak kontratlı telefonları alabilirsiniz.Şimdi kontratlı cihazları Electro World mağazalarından alanlar 200 TL hediye çeki kazanıyor.
Müşterilerine sunduğu geniş ürün yelpazesi, düşük fiyat ve en iyi hizmet kalitesi ile dikkat çeken Electro World Türkiye, Vodafone’lu bireysel hat sahibi müşterilerine sunduğu avantajlı kampanyasıyla dikkat çekiyor. Stoklarla sınırlı kampanya kapsamında Electro World Türkiye, BlackBerry 9800, 9300, 9780, iPhone, HTC, LG ve Nokia C6-01 telefonlarından birine Vodafone’un sunduğu 18 veya 24 ay taahhütlü ödeme fırsatlarıyla sahip olmak isteyen müşterilerine, tam 200 TL’lik hediye çeki armağan ediyor. Electro World Türkiye’nin İstanbul (Capacity, Torium, GOP, Astoria, Bostancı, Maslak, Kartal, Via Port), Ankara (Anatolium, Ankamall, 365, Antares, Gordion), Bursa (Korupark), Konya (M1 Merkez), Denizli (Sümerpark) mağazalarında yer alan Vodafone Cep Merkezleri’nde geçerli olan kampanya, 9 Aralık Cuma gününe kadar sürecek.

Electro World Türkiye mağazalarına gelen tüketiciler numaralarını Vodafone’a taşıyarak veya yeni bir Vodafone hattı alarak, taahhütlü cihaz kampanyasına katılımı ile Electro World’ün sunduğu 200 TL’lik hediye çeki kampanyasından yararlanabiliyorlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ