Vodafone numara taşıma kampanyası 2012

 • 03 Mart 2012
Vodafone numara taşıma kampanyası 2012

Numara taşıma kampanyaları 2012 yılında eski rekabetinden uzak şekilde devam ediyor. Vodafone şimdi faturasız hatlarına numaralarını taşıyan abonelere her ay 200 dakika olmak üzere 6 ay boyunca her yöne 1200 dakika hediye fırsatı sunuyor.Vodafone faturasız tarifelerinden Yeni Cep Öğrenci ya da Cebine Göre Tarife’ye geçen abonelere hediye dakikaları sunuyor.

Faturasız hattınız Vodafone’da aktif olduktan sonraki 30 gün içinde HEDIYE yazıp 2222‘ye ücretsiz SMS göndererek kampanyaya kayıt olabilir, ardından 20 TL ve üzeri yükleme yaparak hediye dakikalarınızı kazanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone faturasıza geldikten sonra 6 ay boyunca her 30 günde bir 20 TL ve üzeri yükleyerek yurt içi her yöne geçerli aylık 200 dakika kazabilirsiniz.

Kampanyadan kazandığınız dakikaları *7000# tuşlayarak ücretsiz öğrenebilir veya 542 numaralı Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.

Eğer, Vodafone abonesi değilseniz, size en yakın Vodafone Cep Merkezi’ne uğrayarak hemen abone olabilirsiniz.

Kampanya Detayı:

 • Her yöne 1200 Dakika Kampanyası, numarasını diğer operatörlerden taşıyarak Vodafone’a gelen ve aktif ön ödemeli hat alarak Vodafone tarifelerinden Cebine Göre Tarife veya Yeni Cepögrenci’ yi seçen yeni bireysel faturasız aboneler için 1-31 Mart 2012 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Hediye dakikaları kazanmak için başarılı şekilde numara taşıma veya yeni abonelik aktivasyonun tamamlanmasının ardından ilk 30 gün içinde HEDIYE yazıp 2222’ye SMS göndererek kayıt olunması, ardından en az 20 TL yüklenmesi ve izleyen aylarda da 30 günde bir, bir kerede en az 20TL yüklemesi gerekmektedir.
 • Belirtilen şartları sağlayarak kampanyaya dahil olan yeni Vodafone aboneleri, 6 ay boyunca her 30 günde bir 20TL ve üzeri yüklemelerinin ardından yurtiçi her yöne kullanabilecekleri ücretsiz 200 dakika kazanacaklardır.
 • Hediye dakikalar her yöne yapılan aramalarda 60 saniyelik periyotlarla kullanılabilecektir.
 • 30 gün içinde yapılan ikinci yüklemeye hediye dakika kazanımı olmayacaktır.
 • Hediye dakikalar katma değerli servisler ve uluslararası aramalar için kullanılamaz, 3. şahıslara transfer edilemez, abonenin aktif kullanım sürelerini etkilemeyecektir.
 • Hediye dakikaların tarifeye göre kullanım önceliği bulunmaktadır.
 • 1 GSM numarası sadece 1 kere bir numara taşıma kampanyasından yararlanabilecektir.
 • Başka bir MNT(Numara Taşıma) Kampanyası ile birarada kullanılamaz.Hattın iptal olması veya abonenin baska bir hatta geçiş yapması halinde hediye dakikalar kullanılamayacaktır.
 • Paketi satın alacak abone ve/veya seçilen numaranın sahibi TC Kimlik No doğruluğu Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. tarafından Nüfus İdaresi Müdürlüğü’nden teyid edilmiş ve Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. kara listelerinde olmamalıdır.
 • Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Mehmet dedi ki:

  Ben vodafon a tasımak ıstıyorum 20 tl ye 1000 dakika ve mesajnet olarak acılarmısın

BİR YORUM YAZ