Vodafone özgür genç tarifesi ile her yöne 10 dakikası 50 kuruş

 • 27 Mayıs 2011
Vodafone özgür genç tarifesi ile her yöne 10 dakikası 50 kuruş

Vodafone’dan harika bir tarife geldi.Yükleme koşulu olmadan Her yöne 10 dakikası 50 kr fiyatla konuşabilirsiniz.Cebine göre tarife ile 10 dakikası 50 kuruşa konuşabiliyorduk fakat yükleme yaptığımız lira kadar gün konuşabiliyorduk.Bu yeni tarife ile yükleme koşulu yok.En önemli güzellik ise aylık cepneti 8 liraya alarak sınırsız internet kullananlar her gün akşam 9 ile sabah 9 arasında vodafone’lularla 2000 dakika bedava konuşuyor.GENC  yazıp 7048’e mesaj göndererek tarifeye geçebilirsiniz.Tarife için 25 yaş altı şartı aranıyor fakat kullananlar yaş sınırı olmadığını söylüyor.

 • 25 yaş altı bireysel aboneler maksimum 3 Özgür Genç hattı ile tarifeden faydalanabilir.
 • Tarifede uygulanan ücretlendirme periyodu 10 dak/50 kuruş için ilk 10 saniyesi 10 kuruş, sonraki 50 saniyesi 30 kuruş, 60 sn den 600. saniyeye kadar olan kısım 10 kr olarak ücretlendirilir.
 • Yurtiçi SMS ücreti 41 kuruş/adettir; Heryöne Maksi SMS paketi alındığı takdirde, paket limit aşımında yurtiçi SMS’ler 41 kuruş/adet olarak ücretlendirilecektir. MMS ücreti 80 kuruş/adettir.
 • MMS ücreti 80 kuruş/adettir.
 • Özel servis, roaming, yurtdışıve Kıbrıs aramaları kapsam dışı olup ayrıca ücretlendirilir.
 • Özgür Genç Aboneleri Aylık Cepnet paketi ve/veya Heryöne Maksi SMS (12000 SMS) paketlerinden herhangi birine sahip olup; aylık ürün hizmet bedelinin tahsilini (abonenin hesabından düşmesini) takiben gelecek mesaj ile şebeke içi ücretsiz konuşma süresi kazanılır.Ücretsiz konuşmaların periyodu 60 sn’dir.
 • İlgili bedava konuşma hakkı ürün başına 2000’er dakika olup , Cepnet ya da Heryöne Maksi SMS ürünlerinin aylık kullanım süresi içerisindeki her akşam 21.00-sabah 09.00 arası ve/veya Cuma 23.59.59’dan Pazar 23.59.59 saatleri arasında geçerlidir.
 • Belirtilen fiyatlara KDV (%18) ve ÖİV (%25) dahildir.
 • Vodafone’un tarife ve kampanya esaslarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. İlgili tarife 19 Mayıs 2011 tarihi itibariyle geçerlidir. Detaylı bilgi için: www.vodafonefreezone.com
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 21 YORUM
 1. Zeynep Seçkin dedi ki:

  Harikasın vodafone ailemde bulunan 4 kişiyle birlikte bu tarifeye geçtik.Muhteşem bir tarife hem sınırsız internet ile sörf yapıyorum hem de tüm vodafone ile bedava konuşuyorum.Bu tarifenin üzerine tarife tanımıyorum.Kesinlikle her vodafone lu bu tarifeye geçmeli kısa görüşmelerde 10 kuruşda çok iyi düşünülmüş.Aylardır böyle bir tarife bekliyordum.Teşekkürler vodafone Turkcellden geçmeme milyonlarca kez değdi.

 2. Burak Öztekin dedi ki:

  Özgür genç tarifesi ile vodafone diğer operatörlere son darbeyi vurdu desem yeridir.Gerçekten harika bir tarife bugün vodafone a numaramı taşıdım.Vodafone cepnet gerçekten güzel interneti facebook yada haber siteleri için kullananlar için harika bir internet tarifesi.Kota korkusu olmadan iphone ile istediğim siteye girebiliyorum.Özgür genç tarifesi ile kız arkadaşımla konuşma derdim kalmadı artık :D

 3. ece aydın dedi ki:

  tarifeye geçemiyorum.GENÇ yazıp gönderiyorum kısıtınız mevcuttur diyor.neden geçemiyormmm

 4. admin dedi ki:

  Ece hanım 25 yaş sınırı var tarife şartlarında fakat internet sitelerinde online ilemlerde geçiş yapılabiliyordu bir deneyin.

 5. ece aydın dedi ki:

  25 yaş altı zaten

 6. bülent ünal dedi ki:

  bende 25 yaş altındayım….banada aynı ‘kisitiniz’ mevcuttur diyor..ne demek stedgiğini anlamadım yardımcı olur musunuz?

 7. ferdi bayır dedi ki:

  yaşım 20, bana da kısıtınız var dedi..bi araştırayım :)

 8. admin dedi ki:

  Arkadaşlar vodafone internet sitesinden online işlemlerden tarifeye geçiş yapılabiliyor.

 9. arif dedi ki:

  arkadaslar bende de aynı sorun var kısıtınız mevcuttur diyor ve vodafone internet sitesinden de tarife degisikligine girdigim zaman hiç bir şey çıkmıyor sorun nedir anlamadım kısıtınız mevcut ne demek… teşekkürler

 10. admin dedi ki:

  Arkadaşlar müşteri hizmetlerini arayarak sorunu öğrenebilirsiniz.

 11. filiz dedi ki:

  sanırım kimse sorunun ne olduğunu bilmiyor aynı sorun bende de var :( 25 yas altındayım cep özgür tarifem acaba ondan kaynaklanabilir mi?

 12. Begüm Aslan dedi ki:

  ilk 10 dk yı doldurup mesala 20 dk konuşulduğun da 1 liramı kesiliyor yoksa 10 dk dan sonra normal mi oluyor

 13. Begüm Aslan dedi ki:

  Arkadaşlar kısıtınız mevcuttur die msj geliyosa eğer 30 gün içerisinde 1 defa tarife değişikliği yapılabiliyor.bana da aynı msj geliyodu şimdi düzeldi.

 14. Ece Aydın dedi ki:

  ilk 10 dkyı doldurup mesela 20 dk konuştuğun zaman 1 liramı kesiliyor yoksa sadece ilk 10 dksı 50 krş olup 10 dk dan sonra normalmi oluyor?

 15. aLi'm AnkaragüçLü'm dedi ki:

  Tarife değişikliği ayda bir oluyor ona dikkat edin ayrıca bu işlem ya online üzerinden yada vodafone bayilerinden gerçekleştirilebiliniyor.

 16. yasemin dedi ki:

  sınırsız nasıl konuşuluyo bu tarifede 10dk 50kuruş hafta sonları 2000dk veriyo onun harici bir bedavası varmı?

 17. remziye dedi ki:

  sms paketinin ücretlerı nekadar yeni gectım bu pakete bilmiyorum yardımcı olurmusunuz?

 18. Ahmet dedi ki:

  Arkadaslar dediğiniz sorun bende de vardi üzerime kayitli 5 tane hat var o hatlardan sadece 3 tanesini geçirebiliyorum özgür gence 3 ten fazlasına izin verilmiyo
  Bendeki sorun buydu

 19. songül dedi ki:

  canım eger yeni degişmişseniz tarifenizi 1 ay kadar tarife degişikliği yapamıyorsunuz ondan dolayı olabilir

 20. tuba dedi ki:

  benim telefonum çekmiyo 4üncü katta bile çekmesi için tçatıyamı çıkmam lazım vodafona duyurulur…bi çare..

 21. deniz dedi ki:

  vodafone da 12000 sms yapmada yaş sınırı varmı ?

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.