Vodafone Red Opet kampanyası 300’e 30 TL hediye

  • 21 Ocak 2016
Vodafone Red Opet kampanyası 300’e 30 TL hediye

Vodafone Red kampanya ve fırsatları sürüyor. Vodafone Red abonelerine özel Opet akaryakıt kampanyası kapsamında 300 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerinde 30 TL değerinde yakıt puan kazanıyor. Kampanya 4 Ocak – 15 Subat 2016 tarihleri arasında geçerlidir.

Kazanılan yakıt puan 300 TL’lik alım tamamlandıktan sonra en geç 48 saat içerisinde Opet tarafından yüklenecektir. Yüklenen yakıt puanlar 01.05.2016’ya kadar kullanılmalıdır.

Kampanyaya katılmak için Vodafone Red hattı ile aktive edilmis bir Opet Kart sahibi olunması ve RED yazıp 6738’e göndermek gereklidir. Opet Kart bulunmuyorsa, Opet Kart Üyelik ve Rıza Beyanı’na onay verildigi takdirde, katılım SMS’ine gelen “hata mesajına” AD, SOYAD ve DOGUM TARIHI bilgileri birer bosluk bırakılarak cevaplanılır ve telefon numarası Opet Kart gibi kullanılabilir. Katılım adedi stoklarla sınırlıdır, her abone bir kez yararlanılabilir. Akaryakıt alımlarının istasyonda Opet Kart veya cep telefonuna isletilmesi gerekmektedir.

Hizmetin alımı sırasında yasanacak olumsuzluklardan Vodafone sorumlu degildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. telefon dedi ki:

    Çok güzel bi yazı olmuş. Elinize sağlık. Sitenizi de çok beğendim bu arada. bu bilgiyi sitemde paylaşabilir miyim. Kaynak göstererek tabi.
    TŞK ederim şimdiden. Bu arada site adresim:

BİR YORUM YAZ