Vodafone TL yükleyenlerin tarifesini ikiye katlıyor

  • 08 Kasım 2016
Vodafone TL yükleyenlerin tarifesini ikiye katlıyor

Vodafone faturasız hat aboneleri, TL yükleyerek tarifelerini ikiye katlıyor. Yanımda uygulamasını yükledikten sonra bana ne var menüsüne girdiğinizde size özel kampanya teklifini görebiliyorsunuz. Genelde 50 TL yükleyin 5 gün için tarifenizi ikiye katlayalım şeklinde teklif geliyor.

Kampanya Ayrıntıları
– Kampanyaya katılacak müşteri Vodafone’un herhangi bir kara listesinde yer almamalıdır (Cep Aran dahil).
– Hat statüsü aktif olmalıdır.
– Kampanyadan kişisel veri işleme izni veren aboneler faydalanabilir.
– 1 Kasım 2016 itibariyle İzinli Pazarlama Yönetmeliğine göre ilgili bilgilerinin kullanılmasına izin vermemiş aboneler, izni verip kampanya katılımı gerçekleştirdiklerinde, 1 günlük yurtiçi Vodafone yönlerine 500 dakikalık konuşma ve 1GB cepten internet hediyesi kazanacaklardır
– Kampanya kapsamında kazanılan promosyonlar Üçüncü şahıslara aktarılamaz.
– Aboneler, kazandıkları promosyonları kendi 60 saniyelik peryodları ile veya adet olarak kullanabileceklerdir.
– Promosyonlar, abone ilgili koşulları sağladıktan sonra 48 saat içerisinde yüklenecektir.
– Kazanılan promosyonlar sadece yurtiçinde kullanım için geçerlidir. Uluslararası dolaşımda (roaming) kullanılamayacaklardır. KKTC, uluslararası dolaşım kapsamında değerlendirilmektedir.
– Kazanılan promosyonlar ile sadece yurtiçi destinasyonlar aranabilecektir. Uluslararası arama yapılamayacaktır.
– Kazanılan promosyonlar, Özel Servis ve Türk Telekom Özel Servis aramalarında kullanılamayacaklardır.
– Müşteri tarafından TL iadesi talebi geldiğinde hediyeler silinir, hattın iptal edilmesi, dondurulması yada başka operatöre numara taşıma yapması veya faturalıya geçmesi durumunda tanımlanan paketler silinir.
– Harcama ve yükleme teklifleri sadece TL yüklemesinden sonra, ana bakiye üzerinden yapılan harcamalarda geçerlidir, promosyon TL harcamaları, transfer edilen TL harcamaları içermemektedir. Vodafone satışı yapan bayilerden direk satin alinan paketler harcama kapsamında değerlendirilir.
– Aboneler, kazandıkları hediyelerden kalan miktarı OZET yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndererek sorgulayabilecek lerdir.
– Aboneler tekliflerini kampanya süresince BANANEVAR yazıp 4455’e ücretsiz SMS göndererek ya da Vodafone Yanımda uygulamasındaki Bana ne var? bölümünden öğrenebileceklerdir. Aboneler yükleme tekliflerini, kampanya süresince YUKLE yazıp 4455’e ücretsiz SMS göndererek öğrenebileceklerdir. Aboneler harcama tekliflerini, kampanya süresince HARCA yazıp 4455’e ücretsiz SMS göndererek öğrenebileceklerdir.
– Aboneler INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden; son 3 ayda harcama ortalamalarına, 1 Kasım 2016 itibariyle 30 günden daha az süredir Vodafone abonesi olmalarına veya kampanya döneminde Vodafone’a yeni hat tesisi veya Mobil Numara Taşıma yoluyla gelmiş olmalarına ve ilgili veri kullanma ve işleme izin bilgilerine göre değişen fiyatta, 1TL veya 2TL veya 3TL karşılığında, sadece sms’in gönderildiği gün 18.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
– Hediye kazanmak için verilen koşulu kampanya dönemi içerisinde (3 Kasım–3 Aralık 2016) sağlamak gerekmektedir. Kampanyaya bu tarihler arasında katılıp, 4 Aralık 2016’ya kadar ilgili koşulları sağlamayan abonelere hediye verilemeyecektir.
– Hediye içerikleri, iletilen yükleme, harcama şartlarına göre değişebilir.
– Tarife ya da paketi olmayan abonelerin hediyeleri belirlenen yük leme ve harcama şartlarına göre 500DK ve 500MB olarak belirlenmiştir.
– Birden fazla katılımlarda aboneler katlama hediyesi yerine yükleme ve harcama şartlarına göre 1GB ve 500 MB olarak belirlenmiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.