Vodafone ücretsiz 4.5g sınırsız internet kampanyası

  • 30 Mart 2016
Vodafone ücretsiz 4.5g sınırsız internet kampanyası

Vodafone 4.5g geçişine sayılı günler kala kampanya bombasını patlattı. Vodafone faturalı hat sahipleri 4.5g hızını 1 ay boyunca sınırsız deneyecek. Yüksek hızda interneti deneyerek hangi paketin sizin için uygun olduğunu görmek için 4.5g hizmetini deneyebileceksiniz.

Kampanya sınırsız internet olarak duyurulsada mutlaka AKN konacaktır. 10gb veya daha altı kotalar sonrası hız 1mbit civarına düşürülebilir. Her koşulda çok iyi bir kampanya bizleri bekliyor.
Vodafone, 4bucakG Deneme Kampanyası da düzenliyor. 4545’e 4bucakG yazıp gönderen kullanıcılar paketlerindeki interneti aşmalarına rağmen ek ücret ödemeyerek 4.5G deneyimini, kendi tarifelerinde bulunan kotayı aşma sorunu yaşamaksızın bir ay boyunca istedikleri gibi, faturanın ne geleceğini düşünmeden alabilecek. Bu bir ayın sonunda da 4.5G’yi ne oranda kullandıklarını görüp buna göre uygun bir tarife seçebilecek.

Gökhan Öğüt, amaçlarının 1 Nisan 2016 tarihinden itibaren mümkün olan en fazla sayıda Vodafone abonesinin 4.5G hizmetini denemeye başlamasını istiyor. Amaçlanan Türkiye’de ve hatta dünyada 4.5G lansmanları arasında birinci günden itibaren en fazla sayıda abone sayısının elde edilmesi ve Vodafone yaklaşık altı yıl boyunca bunun için çalıştıklarının altını çizdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ