Vodafone ücretsiz hediye 500MB internet

 • 14 Eylül 2015
Vodafone ücretsiz hediye 500MB internet

Merhaba arkadaşlar, Vodafone’dan güzel bir hediye kampanyası ile karşınızdayız. Vodafone self servis uygulaması ile ücretsiz hediye 500MB paket fırsatı sessiz sedasız başladı. Android veya ios platformunda markete girip vodafone self servis uygulamasını indirin, paketler ve internet paketleri bölümüne girdiğinizde 500MB paketin yanında hediye ibaresini göreceksiniz. Herhangi bir abonelik ve ücret kesinlikle söz konusu değildir. An itibari ile faturasız hatlara yüklenmektedir. Faturalı hatlarda denenmemiştir. Faturalıda deneyerek sonucu bizlerle paylaşırsanız seviniriz.

Güle güle kullanın…

vodafone-hediye

sonuc

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Nazlı Akcan dedi ki:

  Bu siteye bayılıyorum haber için teşekkürler çok işime yarayacak. Hediyeyi yükledim, 1 haftalık 21 Eylül’e kadar geçerliymiş. Tek bir sorun kullandığım internet paketinden data düşüyor. Kullanılan paket sonrası bu paket kullanılmaya başlayacak.

 2. Emel Serdar Yavuz dedi ki:

  Bilgi için çok teşekkürler tam da paketim bitmişti ilaç gibi geldi. Bu bilgileri nereden alıyorsunuz bilmiyorum ama geçen seferde her yöne konuşma ve internet hediyesini sayenizde almıştım. Yakın takipteyim :)

 3. Anonim dedi ki:

  BEN 4. KEZ YAPDIM İLERDE FATURA FALAN GELMEZ DEMİ

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Hayır, hiçbir ücret kesilmez, faturaya eklenmez. Alırken solunda 0 TL olarak görürsünüz.

BİR YORUM YAZ