Vodafone varsa paylaş sınırsız paylaşım kampanyası

  • 13 Mayıs 2016
Vodafone varsa paylaş sınırsız paylaşım kampanyası

Bildiğiniz gibi gsm operatörleri download ve upload kullanımlarını internet paket kotalarından düşüyordu. Yani yaptığınız resim, video gibi içeriklerin facebook, youtube gibi sosyal medya hesaplarına yüklenirken kotanız düşüyordu. Vodafone artık Freezone abonelerinde upload kotasını kaldırdı. Artık Vodafone freezone aboneleri upload işlemlerinde kotalarını kaybetmeyecek.

Vodafone sınırsız yükleme kampanyası

• Önce Vodafone’a geçiyorsun, sana en uygun Faturalı veya Faturasız Esnek Tarife’yi seçiyorsun. Zaten Esnek Tarifedeysen hiç bir şey yapmıyorsun, aynen devam ediyorsun.
• Sonra fotoğraf, video, neyin varsa paylaşıyorsun. Çünkü mobil internet üzerinden tüm yüklemelerin, ücretsiz oluyor! Yani tarifenin internet kotasından yemiyor!
• Bunun için hiç bir SMS göndermene gerek yok, kampanya tarifene otamatik tanımlanıyor.
• Yükleme ne demek dersen soyle anlatalım: Cepten fotoğraf göndermek, sosyal medyaya fotoğraf yüklemek, mesajlaşma platformları üzerinden video atmak, e-posta göndermek, Youtube’a video yüklemek….
• Bu arada unutma yapılan paylaşımlarda yüklenen (upload) verilerin yanısıra sistemlerdeki veri alışverişinden dolayı indirilen(download) veriler de olabilir. Kampanya kapsamında sadece yüklenen(upload) veriler kotandan düşmez, indirilen(download) veriler kotandan düşer, ücretlenir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.