Vodafone windows phone 8X kampanya fiyatları

  • 12 Kasım 2012
Vodafone windows phone 8X kampanya fiyatları

Vodafone cihaz kampanyaları devam ediyor. Şimdi windows 8’li akıllı telefon Windows Phone 8X by HTC Vodafone Red tarifelerine ek ayda 39 TL’den başlayan ek ödemelerle Vodafone’da satışa sunuldu.

Numarasına taşıyanlara ekstra A.C.A.İ.P avantajlar: Windows Phone 8X by HTC numarasını Vodafone’a taşıyanlara ayda sadece 29 TL’den başlayan fiyatlarla

Çok geniş açılı ön kamera ile normalden iki kat geniş bir alanın fotoğrafını çekin.

Fotoğrafınızda sizinle birlikte daha fazla kişi yer alsın! Özel bir 88° çok geniş açılı bir ön kamera ile fotoğraflarınıza kolayca daha fazla kişiyi sığdırın. Daha fazla kişi, daha fazla arka plan, daha fazla anının keyfini çıkarın.

Tasarım ile işlevselliğin buluşması.

Biçim ile işlevselliğin başarılı bir buluşması. En yeni ve en iyi teknolojiye rakipsiz şık tasarım ile sahip olun. Gereksiz boşlukları ve detaylı ayrıntıları ortadan kaldırarak akıcı bir biçime sahip şık ve düzgün bir form elde ettik. 8X’in elinizde ve kulağınızda kullanımının inanılmaz konforlu olduğuna sizin de katılacağınızdan eminiz.

Dahili amfiye sahip HTC’ye özel Beats Audio™

Daha derin bas, temiz vokaller ve detaylı yüksek notalar elde ederek müzik, oyunlar, filmler ve videolarınızda ses deneyiminizi yeni standartlara taşıyın.

Dünyanız canlanıyor.

Başlangıç ekranınızdaki Canlı Kutucukları ve uygulamaları yeniden boyutlandırarak, yeniden düzenleyerek ve yeniden renklendirerek en önemli kişilerinizin ve tutkularınızın rahatça görünümü ve kolay erişimini sağlayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ