Vodafone yeni cebine göre tarife detayları

  • 11 Nisan 2011
Vodafone yeni cebine göre tarife detayları

Vodafone’dan herkese göre bir tarife mutlaka vardır.1 Nisan tarihinden itibaren Vodafone’da Cebine Göre Tarife ile artık 5 TL bile yükleyene her yöne 10 dakikası 50 Kuruş, kısa konuşmalar için 10 saniyelik aç-kapa 10 Kuruş! tarifeyi kaçırmayın !
Pazardaki yeniliklerin öncüsü Vodafone’un yükleme koşulu olmadan avantajlı fiyattan konuşturan yepyeni tarifesi Cebine Göre Tarife ile artık ne kadar yükleme yaparsanız yapın her yöne 10 dakikası 50 kuruşa konuşabilirsiniz.. Türkiye’de ilk defa Vodafone tarafından sunulan bu tarife ile artık kimsenin kafası karışmıyor, her yüklemeye aynı avantajlı fiyattan konuşabiliyorsunuz.

Cebine Göre Tarife’de yükleme miktarı arttıkça indirimli görüşebileceğiniz gün sayısı artıyor. Böylece Vodafone’lu Cebine Göre Tarife kullanıcıları, 5 TL yüklerlerse 5 gün, 50 TL yüklerlerse 50 gün boyunca 10 dakikası 50 kuruşa konuşma fırsatı yakalarken görüşmelerinin ilk 10 saniyesi için sadece 10 kuruş ödüyor.

Böylece uzun görüşmelerinin yanında kısa görüşmelerinde de çok avantajlı fiyatlardan sevdikleriyle konuşuyorlar.

Cep Aran Kampanyası�na katılarak yurtiçi her yönü 10 dakikası 50 kuruşa ararken, diğer operatörlerden her 10 dakika arandığınızda da her yöne aramalarda kullanabileceğiniz 50 kuruş kazanabilirsiniz. Üstelik yenilenen Cep Aran ile daha önce olduğu gibi hediye liralar kazanıldıkça hesabınıza yüklenecek, böylece ödediğiniz cep liralar size geri dönecek.

Cep Aran kampanyasına katılmak için hemen ABONE yazıp 7506�ya gönderin, kazanmaya başlayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.