Batik giyim 50 TL alışverişte Bingo Siyah Sıvı Deterjan hediye

  • 28 Ekim 2014
Batik giyim 50 TL alışverişte Bingo Siyah Sıvı Deterjan hediye

Batik giyim mağazalarında kampanyalar devam ediyor. Batik yeni kampanyasında 50 TL ve üzeri alışveriş yapanlara Bingo Siyah Sıvı Deterjan hediye ediyor.

Bingo, “Seni Anlayan O” sloganı ile Türk kadınlarının ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Siyahlarin ilk günkü gibi simsiyah kalmasını sağlayan Bingo Siyah Sıvı Deterjan ile özgün ve feminen çizgisiyle kadınlara farklı seçenekler sunan Batik markasının Kurban Bayramı’nda başlayan “Batik Bingo Siyah’ı Öneriyor” kampanyası son hız sürüyor.

Türkiye’nin tam 116 noktasında mağazası bulunan Batik’in Bingo ile hayata geçirdiği “Batik Bingo Siyah’ı Öneriyor” kampanyası kapsamında, istediğiniz Batik mağazasından yapacağınız 50 TL ve üzeri alışveriş, siyahların kurtarıcısı Bingo Siyah ile koruma altına alınacak!

Her kadının dolabında mutlaka bir SİYAH olmalı!
Kıyafetlerin rengi iki sebepten bozulur; ya kendi renklerini suya bırakırlar ya da diğer kıyafetlerin renkleri üzerlerine yapışır. Böylece, ilk gün aldığınız o siyah elbisenin rengi, zamanla mat, cansız ve soğuk bir renge dönüşür.

Siyah çamaşırlar için özel olarak geliştirilen Bingo Siyah Sıvı Deterjan özel formülü ile hem renk transferini önlüyor, hem de kıyafetlerin orijinal renklerini kumaşın dokusuna sabitliyor. Siyahlar ilk günkü gibi simsiyah kalsın diye…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.