Beta ayakkabı 60 TL indirim kampanyası

  • 01 Şubat 2016
Beta ayakkabı 60 TL indirim kampanyası

Beta ayakkabı kampanya ve indirimleri sürüyor. Beta yeni sezon ayakkabı koleksiyonlarından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerde 60 TL indirim fırsatı sunuyor. Kampanya Şubat ayı boyunca geçerli olacaktır.

Ayakkabı sektörünün en özgün ve müşteri sadakati en yüksek markalarından BETA, Şubat ayı boyunca geçerli olacak yeni kampanyasında müşterilerine 60 TL indirim fırsatı sunuyor. Tüm BETA mağazalarında ve www.betashoes.com adresindeki Beta internet mağazasında geçerli olacak kampanyada, 29 Şubat tarihine kadar yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerde anında 60 TL indirim uygulanacaktır.

Kampanya 1-29 Şubat 2016 tarihleri arasında tüm Beta mağazaları ve betashoes.com internet sitesinde geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında 250 TL’lik alışveriş yapan müşteriler kasada anında 60 TL indirim kazanacaklardır. Kampanya 250 TL ve katlarında geçerlidir. Gön, Harley Davidson, Cat ve Hush Puppies markalı ürünler ile aksesuarlar, deri bakım ürünleri ve yeni sezon ürünleri kampanya kapsamı dışındadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ