Beta ayakkabı axess kart %15 hediye chip para kampanyası

  • 19 Mayıs 2016
Beta ayakkabı axess kart %15 hediye chip para kampanyası

Axess kredi kartı sahiplerine özel kampanyada Beta ayakkabı mağazalarından ve internet satış sitesi betashoes.com adresinden yapacağınız alışverişlerde %15 hediye chip para fırsatı 30 Haziran 2016 tarihine kadar sizleri bekliyor olacak.

Kampanya Ayrıntıları

  • 16 Mayıs – 30 Haziran 2016 tarihleri arasında BETA mağazaları ve www.betashoes.com’da %15 chip-para kampanyası tek ödeme ve taksitli işlemlerde geçerli olup, kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır.
  • Kazanılacak chip-paralar BETA mağazalarında kullanılabilecek, geçerlilik tarihi 14 Temmuz 2016’dır. Kullanılmayan chip-para’lar 15 Temmuz 2016 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir.
  • Alt limitsiz 8 taksit fırsatı sunulacaktır. Kampanya 2 ve 3 taksitli alışverişlerde +5 taksit olarak uygulanmaktadır. Artı taksit kampanyalarından Axess, Wings, Axess exi26 asıl/ ek ve sanal kart sahipleri, Free ve Bank O’Card Axess sahipleri faydalanabilir. Ticari kartlar dahil değildir. Free için chip-para, artı taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Yasal Mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, tekstil ve ayakkabı sektöründe bireysel kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.