Kampanya ve İndirim Haberleri

Beta ayakkabı garanti pay ödemelerinde 40 TL bonus hediye 15 Ekim – 15 Kasım 2017

  • 18 Ekim 2017
Beta ayakkabı garanti pay ödemelerinde 40 TL bonus hediye 15 Ekim – 15 Kasım 2017

Beta Ayakkabı online alışveriş sitesi Betashoes.com adresinden yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerde ödemenizi garanti pay ile yaparak 40 TL değerinde bonus kazanabilirsiniz. Kampanya 15 Ekim – 15 Kasım 2017 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
GarantiPay ile 40 TL bonus! www.betashoes.com’dan 200 TL veya üzerindeki alışverişinizi GarantiPay kullanarak Bonus kartlarınız ile yapın 40 TL bonus kazanın.
GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.
Alışverişiniz sepetinizi www.betashoes.com’dan oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
Dilerseniz üst bölümden ödeme yapacağınız kartı değiştirebilirsiniz.
İşleminizi onaylayıp BonusFlaş parolanızı girdiğinizde işleminizi saniyeler içerisinde kart bilgilerinizi girmeden güvenle yapmış olacaksınız.
Kampanya 15 Ekim-15 Kasım 2017 tarihleri arasında www.Beta.com.tr’den Bonus kartlarla tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri tek ödemeli veya taksitli alışverişlerinizde geçerlidir.
Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 40 TL bonus kazanabilir.
Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama içerisinde bulunan GarantiPay ile ödemelerini yapmaları gerekmektedir.
GarantiPay kullanılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi Bonus Genç, Money Bonus, sanal ve ek kartlar, Paracard’lar dahildir.
Kazanılan Bonus’lar 19 Kasım 2017’de kartınıza yansır ve 19-29 Kasım 2017 tarihleri arasında bonus işyerlerinde kullanılabilir.
Kullanılmayan bonuslar 30 Kasım’da geri alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. kampanyakolik dedi ki:

    Baydöner de bonuscardla en az 25 tl.ödemeye 5 tl.bonus hediye. 15 ekim 15 kasım arasında geçerli olup bonusflaştan katılım sağlanması gerekmektedir

BİR YORUM YAZ