Beta ayakkabı numaran oranında indirim fırsatı sunuyor

  • 28 Ocak 2016
Beta ayakkabı numaran oranında indirim fırsatı sunuyor

Beta ayakkabı yeni kampanyasında ilginç bir fırsat sunuyor. Beta ayakkabı, ayak numaranız oranında indirim yapıyor. Büyük ayaklıları sevindirecek kampanya 31 Ocak tarihine kadar devam edecek.

Türkiye çapında 33 mağazasında sunduğu özgün tasarımlara sahip geniş renk seçenekli ayakkabı ve bot modelleriyle farkını ortaya koyan BETA, Türkiye ayakkabı sektöründe bir ilki daha gerçekleştiriyor. Sadece 28 – 31 Ocak tarihleri arasında BETA mağazaları ve www.betashoes.com adresindeki BETA internet mağazasından yapılacak tüm alışverişlerde kampanya kapsamındaki ürünlere alıcının ayak numarası oranında indirim uygulanacak.

İndirim kampanyası, tüm BETA ve Wall Street markalı ayakkabı, bot ve çizmelerde herhangi bir kısıtlama olmaksızın geçerli olurken, böylece tüm müşteriler ayak numaralarına göre yüzde 35 ile yüzde 46 arasında değişen oranlarda indirim kazanma fırsatı elde edecekler.

Özgün tasarım ve modayı harmanlayarak her stilin tamamlayıcısı olmayı amaçlayan BETA, ürünlerinde tamamen gerçek deri kullanması, üretim ve tasarım aşamalarında yoğun araştırma ve geliştirme süreçleriyle farklılaşırken, bunları bireysel ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde son ürüne dönüştürüyor. Bu yenilikçi yaklaşımla yeniden tanımlanan modeller, Casual, Love Life, Exclusive, Sport ve Comfort olmak üzere beş farklı kategoride sunulan bir koleksiyona dönüşüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ