Beta ayakkabı yıl sonu NET %65 indirim kampanyası

  • 15 Aralık 2017
Beta ayakkabı yıl sonu NET %65 indirim kampanyası

Beta ayakkabı yıl sonu kampanyası kapsamında tüm sezon ürünlerinde NET %65 indirim fırsatı sunuyor. Beta yine 200 liralık ayakkabıları 320 TL fiyatını çizerek 180-190 liradan satacak. Umarız biz hatalı duruma düşeriz ama bir firmanın normal satışında %65 daha ucuza ayakkabı satması için batması bile yetmez.

 

Türkiye ayakkabı sektörünün önemli markaları arasında yer alan ve hem üretim hem perakende alanında gerçekleştirdiği atılımlarla dikkat çeken BETA, yıl sonuna özel indirim kampanyası başlattı. Tüm BETA ve BETA’nın özel üretim bot markası Arctica ürünlerinde geçerli olan kampanya kapsamında marka, tarihinde ilk kez yüzde 65 indirim uyguluyor. Yeni yılda herkese BETA markalı ayakkabı giydirecek, BETA tarihinin en büyük indirim kampanyası 31 Aralık tarihine kadar geçerli olacak.

Türkiye çapında 47 mağazasında sunduğu özgün tasarımlara sahip geniş renk seçenekli ayakkabı ve bot modelleriyle farkını ortaya koyan BETA, yeni yıla girerken çok avantajlı bir indirim kampanyası başlattı. Tüm BETA ve BETA’nın özel üretim su geçirmez bot markası Arctica ürünlerinde geçerli olan kampanya kapsamında marka, tarihinde ilk kez yüzde 65 indirim fırsatı sunuyor. Yeni yılda herkese BETA markalı ayakkabı giydirecek, BETA tarihinin en büyük indirim kampanyası 31 Aralık tarihine kadar geçerli olacak.

14-31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olacak net indirim fırsatını kaçırmayın.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x