Beta ayakkabıda numaran oranında indirim kampanyası

  • 23 Nisan 2016
Beta ayakkabıda numaran oranında indirim kampanyası

Beta ayakkabı mağazaları ve internet sitesinde ayakkabı numaranız oranında indirim kampanyası başladı. Kampanya kapsamında seçeğiniz ayakkabının numarası ile orantılı indirimli fiyat belirlenecek.

Kampanya haberleri yayınlarken en çok rahatsız olduğum konu tüketicinin aldatılmasıdır. Özellikle giyim firmaları aldatmayı ciddi olarak abartıyor. %70, %80 indirimler, 1 alana 1 bedavalar, E’varan indirimler vs. Şimdi Betacığım sitene girdim ama sürekli takip ettiğim ayakkabının fiyatı önceki gün 160 TL. Şimdi bakıyorum 240 TL olmuş. Ayakkabı numaram 44. İndirimle ayakkabı 158 liraya gelecek. Hadi benim ayağım büyük 2 TL indirim aldım. 42 giyen adam daha pahalıya alacak. Pes diyorum!

Ayakkabı sektörünün en özgün ve müşteri sadakati en yüksek markalarından BETA, en sevilen kampanyası “Ayakkabı Numaran Kadar İndirim” fırsatıyla sizleri mağazalarına davet ediyor.. Tüm BETA mağazalarında ve www.betashoes.com adresindeki Beta internet mağazasında geçerli olacak kampanyada, herkes dilediği kadar üründe ayak numarası oranında indirim kazanacak.

Tüm yeni sezon ürünlerinde geçerli ayakkabı numaran kadar indirim fırsatını kaçırma!

Son gün 24 Nisan!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ