Colins Kadıköy mağazası kampanyaları

  • 23 Nisan 2013
Colins Kadıköy mağazası kampanyaları

Colins kampanya ve indirimleri devam ediyor. Colins yeni mağazasını Kadıköy’de açıyor. Açılışa özel fırsatlar sizleri bekliyor. Colins’in Kadıköy Halitağa Caddesi’ndeki mağazası hizmet vermeye başladı. Açılışa özel etkinlikleri ile gün boyu alışveriş severlere eğlenceli anlar yaşatan COLINS, 23 Nisan 2013 tarihine kadar geçerli olan kampanyaları ile de yüz güldürecek.

Rahatlık ve şıklığı bir arada sunan geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan COLIN’S, Türkiye’deki 156’ıncı mağazasını Kadıköy Halitağa Caddesi’nde açtı. Kadıköy’ün en işlek caddelerinden biri olan Halitağa’da açılan COLIN’S mağazası açılışa özel etkinlikleri ile de alışveriş severlere eğlenceli saatler yaşattı. Gün boyu DJ performans, mağaza içi ikramlar ve yeni sezon ürünlerinin tanıtımı ile eğlenen tüketiciler açılışa özel yeni sezon ürünlerinde uygulanan yüzde 25 indirim ile de alışverişin tadını çıkardı.

Kadıköy mağazası ile mağazalaşma atağında yeni bir hamle daha yapan COLIN’S, İstanbul’da 37 ve Türkiye genelinde ise 156 mağazaya ulaştı. Açılışa özel 23Nisan 2013 tarihine kadar yeni sezon ürünlerinde yüzde 25 indirim de sunan COLIN’S, kampanyadan yararlanmak isteyen herkesi Kadıköy mağazasına bekliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ