Fabrika giyim 2011 yaz ürünlerinde %70’e varan indirim kampanyası

  • 02 Ağustos 2011
Fabrika giyim 2011 yaz ürünlerinde %70’e varan indirim kampanyası

Fabrika giyim Mağazalarında 2011 Yaz koleksiyonu ürünlerinde %70’e varan indirim kampanyası sizleri bekliyor kaçırmayın !

Fabrika’nın kadın ve erkek koleksiyonunun en güzel ürünlerine özel indirim kampanyasıyla sahip olabilirsiniz. İlkbahar Yaz kadın koleksiyonunda İngiliz stili ve döpiyesler öne çıkarken, bahar çiçekleri ve payetlerle süslenmiş military teması ile beli lastikli, giyimi rahat kıyafetlerin cupra kumaşı ile yeni bir boyut kazandığı modellerse günlük giyimin tarzını, şıklık ve rahatlıkla kombine ederek değiştirmeyi hedefliyor. Ayrıca payet ve metalik efektli dokuların; cupra kumaş elbiseler, trikolar ve penyelerdeki ağırlığı dikkat çekiyor.

Fabrika 2011 İlkbahar-Yaz Erkek Koleksiyonu’nda ise tüm sınırları zorlayan şehir hayatında yaz fırtınası estirecek çağdaş ve dinamik detaylarla güçlendirilmiş parçalar öne çıkıyor. Rahat kesimlerin şık siluetler eşliğinde sokağa çıktığı Fabrika İlkbahar-Yaz erkek koleksiyonunda, şık, spor, konfor ve rahatlık ilk göze çarpan tarzlar olarak dikkat çekiyor. Farklı dokuların ve kumaşların birlikte kullanımından doğan uyumu ise koleksiyonun her bir parçasında kendini gösteriyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.