Kampanya ve İndirim Haberleri

Fabrika giyim bonus kampanyası %15 indirim

 • 19 Ocak 2015
Fabrika giyim bonus kampanyası %15 indirim

Bonus kredi kartı sahipleri Fabrika giyim mağazalarından yapacakları alışverişlerde %15 ekstra indirim fırsatından yararlanacak. Kampanya 31 Ocak 2015 tarihine kadar geçerli olacak.

Kampanya Ayrıntıları

 • Ekstra %15 indirim kampanyası 01 – 31 Ocak 2015 tarihleri arasında sadece www.Fabrika-tr.com sanal mağazasından 2014/15 sonbahar-kış sezonu ürünlerinde Garanti Bonus kredi kartı ile gerçekleştirilen tek ödeme ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.
 • Ekstra %15 indirim kampanyasından yararlanabilmek için kart sahibinin alışveriş esnasında ‘FAB15‘ alışveriş kodunu 01 – 31 Ocak 2015 tarih aralığında kullanması gerekmektedir.
 • Kampanya kodu kullanılmadan gerçekleştirilen alışverişler kampanya haricindedir. Kampanya referans numaranızı www.Fabrika-tr.com’de “Sepetim” sayfasında bulunan “indirim kuponu” alanına yazarak kullanabilirsiniz. Kampanya referans numarası tek kullanımlıktır. Kampanya dahailinde gönderimler www.Fabrika-tr.com’nin Türkiye genelinde gönderim yaptığı iller için geçerlidir.
 • Ekstra %15 indirim kampanyası dahilinde indirim alışveriş tutarına sanal mağaza tarafından yansıtılacaktır.
 • Ekstra %15 indirim farklı indirim ve promosyonlar ile birleştirilemez.
 • 7 taksit kampanyası 01 – 31 Ocak 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
 • 7 taksit kampanyası dahilinde www.Fabrika-tr.com sanal mağazasından yapılan 2 ve 3 taksitli alışverişlerde otomatik olarak +4 taksit yansıyacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti POS’larında yapılması gereklidir.
  Fabrika-tr.com sanal mağazasından kampanya dahilinde yapılan alışverişlerde oluşabilecek en fazla taksit sayısı 7 taksittir.
 • 7 taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), American Express Card, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Bonus, Garanti Ticari Kartlar, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus dahildir.
 • 7 taksit kampanyasına Fibabanka Bonus, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, DenizBonus Business, Teb Bonus Business, ING Bonus Business, Fibabanka Bonus Business, Deniz Bonus Business, Bonus Flexi ve Bonus Genç dahil değildir.
  7 taksit kampanyasına ödül puan kullanımları dahil değildir.
 • Flexi kart sahiplerinin 7 taksit kampanyasına kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce “EVET AYMARKA” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı cep telefonu numarasından 3340’a kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.
  Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,41,5 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x