Kampanya ve İndirim Haberleri

İnci deri 2015 anneler günü %50 indirim kampanyası

  • 27 Nisan 2015
İnci deri 2015 anneler günü %50 indirim kampanyası

İnci Deri mağazalarında 2015 anneler gününe özel kampanyada yeni sezon ürünlerde %50 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Üstelik #annemeilkhediyem yarışmasının kazananlarına hediye çanta fırsatı sunuluyor.

İnci Deri; annenize ilk hediyenizi şık bir sürprize dönüştürüyor
İnci Deri, Anneler Günü’nü sadece %50 indirimli fiyatlar ile karşılamakla kalmıyor; düzenlediği #annemeilkhediyem sosyal medya yarışmasıyla da bu anlamlı güne ayrı bir heyecan katıyor.
Anneler Günü’nde hazırlayacağınız sürprizleri şık bir hediye ile taçlandırmak istiyorsanız, annenize aldığınız ilk hediyenin fotoğrafını, o hediyeyi neden seçtiğinizi anlatan kısa bir açıklamayla birlikte #annemeilkhediyem etiketi ile paylaşmanız yeterli.

3 farklı temadaki özel modellerden biri mutlaka annenize göre…
2015 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nu, Kuvvet, Aura ve Klasik olmak üzere üç farklı tema altında toplayan İnci Deri, yepyeni koleksiyonuyla stil sahibi moda tutkunlarına kendi tarzlarını ortaya koyabilecekleri modeller sunuyor.

Kuvvet teması; sade formları, düz hatları ve maskülen çizgileriyle; kalın tabanların ve astarsız yumuşacık derilerin kullanıldığı modellerden oluşuyor. Annenizin bu sezonu çok rahat bir ayakkabı ile geçirmesini istiyorsanız; bu temadaki modelleri görmek isteyeceksiniz.

Aura temasında, birçok rengin cesurca bir arada kullanıldığı modeller bulunuyor. Spor ayakkabı ile sandaletlerin de yer aldığı temada, özellikle sandaletlerde kullanılan beyaz tabanlar temanın en çok öne çıkan özelliklerinden biri. Rahatlığı ve şıklığı aynı anda isteyen ve çok renkli kişiliğini tarzına da yansıtan anneler bu temadaki modelleri tercih edecektir.

Klasik’ temasında ise bu sezon deriye ve detaya vurgu yapan İnci Deri, yıllardır kadınların hiç vazgeçemediği tasarımları, bu yaz yılan baskı, kroko, kesik yılan gibi farklı ve hareketli derilerle yeniden yorumladı. Klasik modelleri; ayakkabıların burnuna yerleştirilen metal aksesuarlar, zarif fiyonklar ve bağcık uçlarındaki küçük metaller gibi şık ve göz alıcı detaylarla farklılaştırıyor. Şıklığından ödün vermeyen ve her daim klasik modelleri tarzının ayrılmaz bir parçası yapan anneler için ideal bir tema…

İnci Deri, 2015 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda yer alan çanta modelleri, sezonun temalarının ruhuna uygun olarak hazırlanan tasarımlarıyla farkını ortaya koyuyor.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x