Kemal Tanca yeni sezon ayakkabı fiyatları

  • 27 Temmuz 2013
Kemal Tanca yeni sezon ayakkabı fiyatları

Kemal Tanca mağazalarında yeni sezon bayan ve erkek ayakkabılarında kampanya indirimleri başladı. Kampanya kapsamında 2013 İlkbahar&Yaz koleksiyonu 39 tl, 59 tl, 79 tl, 99 tl, 119 tl fiyat fırsatları sizleri bekliyor.

Kemal Tanca her zaman, yaratıcı, öncü ve köklü bir marka. Her sezon fark yaratan tasarımları kendine özgün koleksiyonlara imza atan Kemal Tanca, 63 yıllık deneyimi ve mükemmeliyetçiliğinden aldığı güçle sezon trendlerini ayakkabı, çanta ve kemerde kendi tarzıyla tekrar yorumluyor. Koleksiyonlarıyla stil sahibi kadın ve erkeklerin markası olan Kemal Tanca, her zaman en beğenilen, en güvenilen marka olma yolunda devam ediyor.

2013 ilkbahar&Yaz sezonunda özellikle lacivert, mavi ve vizon tonlarında süetler ön plana çıkıyor. Taban tercihi olarak günlük kullanıma uygun rahat edilebilecek kauçuk veya hazır tabanlar var.

Erkek ayakkabılarında, %60 a varan indirim, kösele ürünlerde ise yaz olduğu için yumuşak deriler tercih ediliyor. Rugan deriler kullanılarak yapılan spor ayakkabılar alışılmış dışında olduğu için gençler tarafından tercih ediliyor. Bu tür ayakkabıların yan taraflarında genelde markayı temsil eden tokaların kullanılması spor olan ürünlere şıklık katıyor.

Tüm ürünlerde rahatlık ön planda tutulmuş.
Gladyatör sandalatler, stillettolar, dolgu topuklar,  günlük ayakkabılar bayan grubunda seçim yapmanızı zorlaştırırken, erkekler içinde renkli spor koleksiyonu ile gece ayakkabıları ve günlük modeller tasarımlarıyla büyüleyecek. Bayan koleksiyonunda turkuvaz ve fuşya renkler ön planda. Topuk boylarının kısaldığı bu yaz sezonunda birbirinden renkli, taşlarla süslenmiş ayakkabılar mevcut.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ