Koton bonus kampanyası 100 TL harcamaya 30 TL bonus hediye

  • 19 Mart 2016
Koton bonus kampanyası 100 TL harcamaya 30 TL bonus hediye

Bonus kredi kartı sahipleri Koton mağazalarından yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL değerinde sadece kotonda harcayabilecekleri bonus kazanıyor. Kampanya 20 Mart-17 Nisan 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

  • 20 Mart-17 Nisan 2016 tarihleri arasında 30 TL Koton Bonus kampanyası Koton mağazalarından ve www.koton.com ‘da Garanti bankası posundan tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 30 TL Koton Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus’lar 19 Nisan 2016 tarihine kadar tüm Koton mağazalarında kullanılabilir. 20 Nisan 2016 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. Kazanılan Bonuslar sadece Koton firma POS’unda görüntülenebilecektir.
  • 30 TL Koton Bonus kampanyasından bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanabilir, sadece en fazla 30 TL Koton Bonus kazanabilir. Kampanya müşteri bazındadır.
  • 30 TL Koton Bonus kampanyasına sadece Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Sanal kartlar ve Paracard dahildir.
  • 30 TL Koton Bonus kampanyasına kontör kartlar, Altın Bonus, Bonus Business, Easy, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank, TEB, Şekerbank, ING Bank, Türkiye Finans, Burgan Bank, ABank, PTT Bonus, Tekstilbank, Fibabanka, DenizBank Business, Tekstilbank Business, TEB Business, Şekerbank Business, ING Bank Business, Burgan Bank Business, Abank Business, Fibabanka Business dahil değildir.
  • Kampanyaya katılmak için Garanti Bankası sisteminde kayıtlı bulunan ve kampanya SMS’inin gönderildiği cep telefonundan ” KOTON30″ yazarak 3340’a SMS gönderilmesi gerekmektedir. Veya SMS ücreti ödemeden kolayca katılmak için BonusFlaş uygulamasından kampanyaya katılabilirsiniz.
  • Kampanya SMS ile katılmadan yapılan harcamalarda ödül yüklemesi yapılmayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ