Koton giyim anneler günü yarışma kampanyası 2016

  • 06 Mayıs 2016
Koton giyim anneler günü yarışma kampanyası 2016

Koton giyim mağazalarında kampanya fırsatları devam ediyor. Kotonda 2016 anneler gününe özel kampanya kapsamında düzenlenen yarışmada sürpriz hediyeler kazanma şansı sunuluyor.

Siz de birbirine en çok benzeyen anne kız fotoğrafınızı ‪#‎KalbimizBir‬ hashtagiyle paylaşın, Koton’dan sürpriz hediyeler kazanma şansını yakalayın!

Yarışma Detayı:
1. twitter.com/koton veya www.instagram.com/koton adresi üzerinden gerçekleştirilen yarışma 05.05.2016 (Saat:21:30) -09.05.2016 (Saat:21.30) tarihleri arasında Buzz Interaction tarafından düzenlenmektedir.
2. Yarışmacılar www.twitter.com/koton veya www.instagram.com/koton internet sitesine girip #kalbimizbir hashtagi ile birbirine benzeyen anne kız fotoğrafını  hesaplarından paylaşarak yarışmaya katılacaklardır.
3. Yarışma sonunda yapılan paylaşımlar Koton Türkiye çalışanlarından oluşan jüri tarafından değerlendirilecek ve seçilen 20 anne ve kızı Koton koleksiyon ürünlerinden oluşan hediyeler kazanacaklar.
4. Hesapları gizli olan kullanıcılar yarışma bilgilerine ulaşılamayacağı için jüri değerlendirmesine ve ödül hakkına sahip olamayacaklardır.
5. Kampanya sonunda kazanan kişilerle direkt mesaj yoluyla twitter ve instagram üzerinden iletişime geçilecektir.
6. Kazanan kişilerden istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Koton Mağazacılık Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumlu değildir.
7. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Koton Mağazacılık Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etmehakkını saklı tutar.
8. Koton Mağazacılık Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve kampanya kapsamında iletilen tüm mobil telefon numaralarına Koton Mağazacılık Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
9. Kazananlar, 11.05.2016 tarihinde Koton’un sosyal medya hesapları üzerinden duyurulacaktır.
10. Kampanyaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
11. Kampanyaya Koton Mağazacılık Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Buzz Interaction çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez ve Koton Mağazacılık Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
12. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
13. Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
14.  Ödül kazanan talihlilere Koton kadın ve erkek koleksiyonundan ürünler hediye edilecektir.
15. Ödül kazanan kişilere hediyeleri Instagram ve twitter direkt mesaj üzerinden gönderdikleri iletişim bilgileri üzerinden kargo ile gönderilecektir.
16. Kazanan kişiler, kimliklerini kanıtlayan resmi bir belge ibraz ederek hediyelerini teslim lacaklardır.
17. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
18. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Koton Mağazacılık Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.