Mavi giyim world kampanyasında 15 TL puan hediye

  • 19 Temmuz 2013
Mavi giyim world kampanyasında 15 TL puan hediye

Mavi giyim mağazalarında world kredi kartı sahiplerine özel kampanyada bu hafta Cuma, Cumartesi ve Pazar tek seferde 100 TL ve üzeri harcamaya 10 TL değerinde World puan kazanma fırsatı sizleri bekliyor.  Ayrıca kampanyaya katılıp harcama yaparak Facebook ya da Twitter’dan paylaşanlara ekstra 5 TL World puan hediye edilecektir.

Katılım Koşulları:
Kampanyaya katılmak için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekmektedir:
iPhone veya Android cep telefonunuza World Alışveriş Asistanı uygulaması indirilmelidir.
Uygulamada yer alan DİĞER alanından müşteri numarası girişi yapılmalıdır.
BANA ÖZEL alanından katılmak istediğiniz kampanya için “Kampanyaya Katıl” butonuna basılmalıdır.

Kampanya Detayları

  • Kampanya World Alışveriş Asistanı uygulamasındaki alışveriş merkezlerinde yer alan Mavi mağazalarından 19-20-21 Temmuz 2013 tarihlerinde tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanyayı Facebook ve/veya Twitter’dan paylaşmış ve 100 TL ve üzeri harcama yapmış müşterilerimiz toplamda 15 TL Worldpuan kazanacaktır.
  • Business kartlar hariç tüm Yapı Kredi kredi kartları ile yapılacak peşin ve taksitli alışverişler kampanyaya dahil olup nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve Worldpuan kullanımı işlemleri dahil değildir.
  • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez yararlanabilir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 6 Ağustos 2013 tarihine kadar yüklenecek olup, kullanılmayan Worldpuan’lar 16 Ağustos 2013’te geri alınacaktır. Kampanyaya katılım belirli adetlerle sınırlıdır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ