Silk&Cashmere 2013 anneler günü kampanyası 1000 TL hediye çeki

  • 29 Nisan 2013
Silk&Cashmere 2013 anneler günü kampanyası 1000 TL hediye çeki

2013 Anneler günü kampanyaları devam ediyor. Silk&Cashmere annelere özel kampanyasında 1-12 Mayıs 2013 tarihleri arasında  çekilişle bir sandık dolusu Silk&Cashmere ürününün yanı sıra 1000 ve 500 TL’lik hediye çekleri kazanma şansı sunuyor.

Kuruluşundan bu yana hazırladığı koleksiyonlarla ülkemiz ve dünya kadınlarına zamansız bir giyim tarzı sunan Silk&Cashmere, 20 yıldır moda dünyasının vazgeçilmez markaları arasında yer alırken, Anneler Günü’nde hediye olarak en fazla satın alınan markalar listesinde de ilk sıralardakini yerini koruyor. Silk&Cashmere şimdi de; 1-12 Mayıs tarihleri arasında yapacağınız alışverişlerinizde anneleriniz için çok özel hediyeler kazanma fırsatı sunuyor.

Sandık Dolusu Silk&Cashmere
Yaşı ve bedeni ne olursa olsun annenizi her zaman mutlu eden saf kaşmir, saf ipek ve kaşipeğin yumuşaklığı bu sene de Silk&Cashmere mağazalarında 314 farklı model ile annelerinizi bekliyor. 1-12 Mayıs tarihleri arasında yapacağınız 350 TL ve üzeri alışveriş ile annenizi daha da şımartma şansına sahipsiniz.

Her Silk&Cashmere mağazasında ayrı ayrı yapılacak çekilişin en özel hediyesi 1 sandık dolusu hediye… İçinde kaşmir battaniye, saf kaşmir kazak, bir Silk&Cashmere klasiği olan saf ipek eşarp, terlik, firmanın kurucusu Ayşen Zamanpur’un kaleme aldığı Kaşmir Yolu kitabı, Touch by S&C Women parfüm, ve tüm kaşmir ve ipek kıyafetlerin güvenle yıkanmasını sağlayan S&C Şampuan olan sandıklar sahiplerini bekliyor. Sandığı kazanamayanlar ise üzülmesin… Yine çekilişle 1000 TL ve 500 TL’lik hediye çekleri size çıkabilir…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ