Kampanya ve İndirim Haberleri

Tween 2015 yılbaşı kombini yarışması

  • 19 Aralık 2014
Tween 2015 yılbaşı kombini yarışması

Tween 2015 yılbaşı kampanyasında 500 TL hediye çeki fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında Yılbaşı gecesi giymeyi planladığın Tween kombininin fotoğrafını çek, ilk yorumuna “#yeniyildaben” hashtagi ile @tweenistanbul #tweenistanbul yazarak Instagram’da paylaş, Tween tasarım ekibinin seçeceği 3 kişiden biri ol, 500TL’lik hediye çeki kazan!

Yarışma Kuralları:
1. Yarışma17.12.2014 tarihinde başlayıp 30.12.2014 tarihinde sona erecektir.
2. Yarışma www.instagram.com adresinde gerçekleşecektir.
3. Yarışmayakatılanlar, yükledikleri fotoğrafları belirlenen tarihler arasında www.instagram.com ‘da etiketleyerek ilk yoruma #yeniyildaben ve #tweenistanbul hashtagi ile @tweenistanbulmentionı yaparak yüklemiş olmalıdır. Bu şekilde kullanılmayan fotoğraflardeğerlendirmeye alınmayacaktır.
4. Kazananyarışmacılar 02.01.2015 Cuma günü www.instagram.com/tweenistanbul hesabından açıklanacaktır.
5. Herhangibir internet ortamından alınarak kullanılan ve 17.12.2014 tarihinden öncepaylaşılan fotoğraflar dikkate alınmayacaktır.
6. Katılımcılaryarışmaya birden fazla fotoğrafla katılabilir.
7. Yarışmayakatılan herkes, yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmişsayılır.
8. Yarışmakatılımcılarının profilleri yarışma bitimine kadar erişime açık olmalıdır.Hesabı erişime kapalı profiller değerlendirmeye alınmayacaktır.
9. Tween,yarışma boyunca kampanya gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekildebilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardanödül kazandığı tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcının kazandığı ödülühiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
10. Paylaşılan fotoğraflara ait Beğenme(Like),Yorum (Comment) ve Paylaşım (Share)sayıları jüri değerlendirmesinietkilemeyecektir.
11. Yarışmayakatılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve interneterişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşükolması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb…)oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb.durumlardan kaynaklanabilecek ve ayrıca Instagram platformunda oluşabilecekproblem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x