2012 İstanbul shopping fest çekiliş kampanyası ev, otomobil ve ipad kazanma fırsatı

  • 17 Mayıs 2012
2012 İstanbul shopping fest çekiliş kampanyası ev, otomobil ve ipad kazanma fırsatı

Geçen yıl büyük ilgi gören İstanbul shopping fest alışveriş festivali 2012 yılında da yüzlerce marka ve işyeri ile sizi alışverişe davet ediyor. 2012 Shopping Fest indirimlerin yanında muhteşem çekilişlerle hediye dağıtıyor.

Festival süresince kredi kartı ya da banka kartıyla her 25 TL’lik alışveriş karşılığında bir çekiliş hakkı kazanacak olan tüketiciler, ev otomobil ve iPad’e kadar pek çok şeye sahip olma fırsatından yararlanabilecekler.

9-29 Haziran 2012 tarihleri arasında sürecek olan kampanya, ISF’nin sonunda noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek şanslı kişilere 1 adet Garanti Koza’nın Koza Evleri projesinden 3+1 ev, 3 adet Mercedes marka B serisi otomobil ve 21 iPad 2’den birini kazandıracak.

İstanbul’un festival coşkusunu rengarenk yaşayabilmesi için özel tasarımlarla ve ışıklandırmalarla süslenecek olan cadde ve sokaklar, ünlü sanatçıların konserleri,  sokak partileri, sürpriz eğlenceler, moda gösterileri ile İSF boyunca İstanbullulara ve diğer konuklarına ev sahipliği yapacak.  Birbirinden güzel hediyeler, kampanyalar ve çekilişlerle de sürpriz heyecanlar yaşatacak olan festival, sezon ürünlerindeki indirimler, AVM’lerde düzenlenecek alışveriş partileriyle İstanbulu bir kez daha yıldızlaştıracak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ