Algida twister çubuklarında milyonlarca hediye

  • 09 Temmuz 2015
Algida twister çubuklarında milyonlarca hediye

Muhteşem lezzetiyle Algida twister çubuk dondurma şimdi milyonlarca hediye fırsatı sizleri bekliyor. Promosyon kampanyasında çubuklardan çıkacak bedava yazısını bayilere götürerek bedava dondurmanızı alabilirsiniz.

‘Sıcak’ isimli, yeni Max Twister reklam filmi ekranlarda yer almaya başladı. Filmde, sıcak bir yaz günü, sahilde serinlemek için Twister’larını yiyen çocukların enerjisi görülmeye değer. Twister’la keyfi yerine gelen ve enerji dolan çocuklardan biri ‘ Bedava’ yazılı çubuğu bulur. Hediye Twister’ını almak için Algida satış noktasına doğru uçarcasına giden çocuk, sahilde de küçük çaplı bir hareketlilik ve canlılık yaratıyor.

Çocukların en sevdiği dondurma markası Max portföyünde yer alan Twister ürünleri,  3 lezzeti bir arada sunuyor. Yaz meyvelerinin mükemmel uyumuyla hazırlanan yılın yeni ürünü Twister Ocean; yabanmersini-vişne-vanilya,  Twister Island: ananas-limon-çilek , Twister Forest; orman meyveli-vanilya-limon olmak üzere 3 tadı buluşturduğu 3 farklı ürünüyle bu yaz eğlenceyi serinletmeye hazırlanıyor. 31 Ağustos 2015’e kadar devam edecek olan kampanya kapsamında, bedava yazılı çubuklara milyonlarca Twister hediye ediliyor.

Baş döndüren buz gibi lezzet Twister, tüm Max ürünlerinde olduğu gibi düşük kalorili ve keyifli bir ara öğün olarak annelerin de gözdesi. Bu yaz çocuklar, Twister’la serinleyecek, yaz meyvelerinin mükemmel tadına varacak ve sahillerde fırtına gibi esecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ