Arzum kampanyaları

  • 07 Kasım 2012
Arzum kampanyaları

Arzum kampanyalar ve indirimleri devam ediyor. Arzum ürünlerine o kadar fazla güveniyor ki başlattığı kampanyada tüm Arzum ürünleri 90 gün içinde para iade garantili olarak satılacak. 31 Aralık 2012 tarihine kadar satın alınan Arzum ürününden memnun kalınmadığı takdirde ürünler 90 gün içinde iade edilebilecek.

Yaptığı yeniliklerle sektöründe pek çok ‘ilk’e imza atan Arzum, 1 Kasım – 31 Aralık 2012 tarihleri arasında satın aldığı üründen memnun kalmayan tüketicisine 90 güne kadar para iade garantili yeni kampanya başlattı.

Türkiye’de küçük ev aletleri sektöründe satılan ürün adedinde lider olduklarını söyleyen Arzum Elektrikli Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı, bu kampanyayla Arzum markasının yine çok konuşulacağını belirtti. Arzum markası olarak tüm kullanıcıların yaşamlarını kolaylaştırmak için yenilikçi ve güvenilir ürünler ürettiklerini kaydeden Kolbaşı “Arzum olarak 1966 yılından bu yana ülkemizin güzel insanlarının ihtiyaçlarını karşılayıp daha konforlu bir yaşam sürmeleri için ürünler tasarlayıp üretiyoruz. Bu ürünler kullananların hayatını kolaylaştırıyor. Bu kadar önemli bir işi yapmanın mutluluğu içinde tüketicimiz için daha neler yapabilirizi düşüyoruz. Son olarak, müşteri memnuniyetini ölçmek için bir kampanya düzenledik. 31 Aralık 2012 tarihine kadar herhangi bir Arzum ürünü alan tüketici, üründen memnun kalmadığı takdirde fatura tarihinden itibaren 90 gün içinde ürünü iade edip parasını alabilecek” dedi.

Çeşitli firmaların iade kampanyaları yaptıklarını ancak bu kapsamda bir kampanyanın ilk defa Arzum tarafından hayata geçirildiğine dikkat çeken Kolbaşı şunları söyledi: “Kuruluşumuzdan bu yana ana hedefimiz müşterilerimize en iyi teknoloji ve ürünleri sunmaktır. Satış sonrası hizmetlerle bu alandaki iddiamızın arkasında olduğumuzu göstermek istiyoruz”.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ