Atlas halı nano 150 TL indirimli değiştirme kampanyası

  • 28 Ekim 2014
Atlas halı nano 150 TL indirimli değiştirme kampanyası

Atlas halı şimdi eski halınızı kendi kendini temizleyen nano Atlas halılarla değiştiriyor. Kampanya kapsamında eski halınızı teslim ederek 150 TL’ye varan indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Atlas Halı’nın geliştirdiği, dünyada bir ilk olan nano halılar, leke barındırmayan, kendi kendini temizleyen Atlas Nona Halılarda BÜYÜK Değiştirme kampanyası başlattı. Nano teknoloji sayesinde leke barındırmayan Atlas Halı ürünleri hiç lekeyle karşılaşmasa dahi güneşten ve ışıktan aldığı enerjiyle kendi kendini temizleyerek uzun yıllar ilk günkü gibi ışıl ışıl kalıyor.

Nano teknolojiden gelen üstünlüğünü, özel tasarımcı kadrosunun oluşturduğu desenlerle birleştiren AtlasHalı, evlerde özgünlüğün ve rahatlığın kapılarını aralıyor.

Atlas Halı “Değiştirme Kampanyası” ile Her marka eski halınızı 150 TL’ye  sayıyor, yerine kendi kendini temizleyen ve leke barındırmayan ATLAS NANO HALI Veriyor.

31 Aralık 2014 tarihine kadar geçerli olacak Kampanya kapsamında 200×290 cm ölçülerdeki halılarda 150 TL, 160×230 cm ölçüsündeki halılarda ise 100 TL indirim uygulanacaktır.

Sizde Eski halınızı Atlas Nano ile 150 TL’ye varan indirimlerle değiştirin, eviniz nefes alsın!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.