Avea 2000 dakika,2000 sms ve 2gb internet 59 lira

 • 02 Mart 2011
Avea 2000 dakika,2000 sms ve 2gb internet 59 lira

Gsm operatörleri arasında rekabet gittikçe kızışıyor.Avea yeni kampanyasıyla 15 Nisan 2011 tarihine kadar Avea’yı denemeyen kalmasın diye şimdi her yöne 2000 dakika, her yöne 2000 SMS ve 2 GB cepten internet tüm vergiler dahil sadece 59 TL. Siz de hemen Avea bayilerine gelin, numaranız değişmeden bu benzersiz teklifimizden çok uygun fiyata yararlanın!

Kampanya Detayları:

 • Tarife, 15.04.2011 tarihine kadar abone alımına açık olacaktır.
 • Tarife kapsamında 2.000 her yöne dakika, 2.000 her yöne SMS ve 2 GB cepten internet kullanımı sunulacaktır.
 • Tarifenin aylık ücreti numara taşıma yoluyla yapılan kayıtlarda, 6 fatura dönemi boyunca 59 TL, sonrasında 79 TL’dir.
 • Tarifenin aylık ücreti, yeni hat tesisi ve mevcut faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla yapılan kayıtlar için 79 TL’dir.
 • 01.03.2011 tarihi sonrası numarasını diğer operatöre taşıyıp, sonrasında tekrar Avea’ya taşıyarak tarifeye kaydolan müşteriler için aylık ücret 79 TL’dir.
 • Fiyatlara KDV, ÖİV ve telsiz kullanım ücreti dahildir.
 • Tarifeye mevcut faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş Avea bayileri ve Avea Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
 • Bir fatura dönemi içinde kullanılmayan yurt içi her yöne dakika ve SMS’ler ile cepten internet kullanım hakları fatura dönemi sonunda silinir, başka bir hatta transfer edilemez.
 • Aylık yurt içi her yöne 2.000 dakikayı aşan yurtiçi aramalar 40 Kr/dk üzerinden ücretlendirilir.
 • Aylık yurt içi her yöne 2.000 SMS’i aşan yurtiçi SMS gönderimleri 40 Kr/SMS üzerinden ücretlendirilir.
 • Aylık yurt içi 2 GB cepten internet kullanımını aşan yurt içi cepten internet kullanımları 5 Kr/MB üzerinden ücretlendirilir.
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar, yurtdışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, 444 ile başlayan numaralar hariç özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz SMS’ler, sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir. Yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderimlerinde ve web üzerinden SMS gönderimlerinde kullanılamaz.
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz yurt içi veri kullanımı Internet APN ve WAP APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamında sabit ücretin 59 TL olarak yansıtılacağı fatura dönemlerinden birinde; ilgili fatura dönemi tamamlanmadan mevcut diğer faturalı ya da faturasız tarifelere geçiş yapıldığı, hattın iptal edildiği, numaranın diğer operatörlere taşındığı durumlarda, bu işlemin yapıldığı ilgili fatura dönemindeki aylık ücret 79 TL üzerinden kampanyaya dâhil olunan gün sayısı ile orantılı şekilde yansıtılacaktır.
 • Tarifenin ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarifede bulunan aboneler Yurtdışı Aranma Kampanyasından faydalanabilirler.
Aylık ücret59 TL*
Aylık Ücretsiz Her Yöne
Görüşme Süresi
2.000 dk
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS Adedi2.000 SMS
Aylık Ücretsiz Yurtiçi Cepten İnternet Kullanımı2 GB
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra
Yurtiçinde Her Yöne
40 Kr / dk
Ücretsiz SMS’ler Bittikten Sonra
Yurtiçinde Her Yöne
40 Kr / SMS
Ücretsiz Cepten İnternet Kullanımı
Bittikten Sonra Yurtiçinde
5 Kr / MB
* Numara taşıma yoluyla Avea’ya gelerek tarifeye kaydolan müşteriler için aylık ücret 6 fatura dönemi boyunca vergiler dahil 59 TL, sonrasında 79 TL’dir. Yeni hat tesisi ve diğer faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yaparak tarifeye kaydolan müşteriler için aylık ücret vergiler dahil 79 TL’dir.

Fiyatlara KDV, ÖİV ve aylık 1,1 TL olarak yansıyan telsiz kullanım ücreti dahildir.

Tarifenin ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

Fark Faturada Tarifesi nedir?
Avea’nın çok uygun fiyata hem her yöne konuşturan, hem her yöne bol bol mesajlaştıran, hem de cepten internet kullanımı sağlayan bireysel faturalı tarifesidir.

Tarifenin aylık ücreti ne kadardır?
Numaranızı taşıyarak Fark Faturada tarifesine kaydolursanız:
6 fatura dönemi boyunca KDV-ÖİV ve telsiz kullanım ücreti dahil 59 TL, sonrasında 79 TL’dir.
Yeni hat tesis ederek ya da Avea’nın mevcut faturalı ve faturasız tarifelerinden geçiş yaparak Fark Faturada tarifesine kaydolursanız:
KDV-ÖİV ve telsiz kullanım ücreti dahil 79 TL’dir.
01.03.2011 tarihi sonrası Avea’nın faturalı ya da faturasız tarifelerinden numarasını diğer operatör yönüne taşıyan, sonrasında tekrar Avea’ya taşıyarak tarifeye kaydolan müşterilerimiz için tarifenin aylık ücreti KDV-ÖİV ve telsiz kullanım ücreti dahil 79 TL’dir.

Tarife kapsamında aylık ücret karşılığı hangi avantajlar sunulmaktadır?
Fark Faturada tarifesinde aylık ücret karşılığı olarak 2.000 her yöne dakika, 2.000 her yöne SMS ve 2 GB cepten internet kullanımı sunuyoruz. Üstelik telsiz kullanım ücreti de aylık ücrete dahil!

Tarifemdeki heryöne dakikalarım hangi aramalar için geçerlidir?
Tarifenizdeki heryöne 2.000 dakikanız yurtiçi tüm görüşmelerinizde yani Avealılarla, diğer operatörlerle ve ev/iş numaralarıyla yapılan aramalarda geçerlidir. Yurt dışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, 444 ile başlayan numaralar hariç özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamaz.

Tarifemdeki her yöne SMS’lerim hangi yönler için geçerlidir?
Tarifenizdeki heryöne 2.000 SMS’iniz yurt içi yönüne doğru yaptığınız gönderimlerde geçerlidir. 2.000 SMS’iniz ile Avea ve diğer operatör numaralarına SMS gönderebilirsiniz. 2.000 SMS; yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel numara gönderimlerini kapsamaz.

Tarifemdeki cepten internet hangi kullanımlar için geçerlidir?
Tarifenizdeki yurtiçi 2GB cepten internet, Internet APN ve WAP üzerinden gerçekleştirilen kullanımları kapsamaktadır. 2 GB cepten internetiniz, yurtdışı kullanımları kapsamaz.

Kurumsal aboneyim, tarifeye geçebilir miyim?
Fark Faturada tarifesi sadece bireysel abonelerimize açık bir tarifedir. Kurumsal hattınız sizin üzerinize ise ve bireysel Avea abonesi olmak isterseniz Bayi ve Müşteri Hizmetleri yolu ile bireysel aboneliğinizi başlatıp Fark Faturada tarifesine geçiş yapabilirsiniz. Ya da yeni bir bireysel faturalı hat alarak bu tarifeden yararlanabilirsiniz.

Faturalı bir Avea tarifesindeyim, bu tarifeye geçmek istediğimde yeni bir fatura bildirimi yapmalı mıyım?
Hayır, eğer mevcutta faturalı bir tarifeye kayıtlı iseniz, tarife geçişi sırasında tekrar sabit fatura ibraz etmenize gerek yoktur.

Fark Faturada tarifesine nasıl geçerim?
Tarifeye faturalı tarifelerden geçişler Avea bayileri ve Avea Müşteri Hizmetleri, aracılığıyla yapılabilir.

Tarifeye faturasız tarifelerden geçişler Avea bayileri ve otomatik ödeme talimatı verilerek Avea Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.

Tarife değişikliği ile Fark Faturada tarifesine geçersem ücret öder miyim?
Tarife geçiş ücreti bulunmamaktadır.

Bir fatura dönemi içerisinde birden fazla tarife değişikliği yapabilir miyim?
Bir ay içerisinde sadece bir kez tarife değişikliği yapabilirsiniz, hattınızı yeni aldıysanız ilk faturanız çıkmadan başka bir tarifeye geçiş yapamazsınız.

Fark Faturada tarifesinde ilk 6 ay boyunca geçerli olan 59 TL’lik indirimli aylık ücretim 6 aylık süre dolmadan başka bir tarifeye geçersem devam eder mi?
Fark Faturada tarifesinden herhangi başka bir faturalı Avea tarifesine ya da faturasız bir Avea tarifesine geçerseniz aylık ücret indiriminiz devam etmez. Aylık ücret indiriminiz sadece Fark Faturada Tarifesi için geçerlidir.

Fark Faturada tarifesine geçince fatura kesim tarihim değişir mi?
Fatura kesim tarihiniz değişmeyecektir.

Fatura kesim tarihine birkaç gün kala tarifeye kayıt olursam, fatura ücretim nasıl hesaplanır?
Tarife ücreti tarifeye geçişiniz ile fatura kesim tarihi arasında tarifede kaldığınız güne göre hesaplanır.

Kalan dakika miktarını nasıl öğreneceğim? Ne kadar dakika kaldığı ile ilgili bir SMS gönderiliyor mu?
“SES” yazıp 6000’e SMS göndererek kalan dakika bilgisini ÜCRETSİZ öğrenebilirsiniz. Her yöne dakikalarınızın %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.

Kalan SMS miktarını nasıl öğreneceğim? Ne kadar dakika kaldığı ile ilgili bir SMS gönderiliyor mu?
“SMS” yazıp 6000’e SMS göndererek kalan SMS bilgisini ÜCRETSİZ öğrenebilirsiniz. Her yöne SMS’lerinizin %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.

Kullandığım cepten internet miktarını nasıl öğreneceğim? Ne kadar kullandığım ile ilgili bir SMS gönderiliyor mu?
“INTERNET” yazıp 6000’e SMS göndererek kullandığınız cepten internet miktarı bilgisini ÜCRETSİZ öğrenebilirsiniz. Yurtiçi cepten internet kullanımınızın %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.

Kalan ücretsiz dakika, SMS ve cepten internet kullanımı haklarım sonraki fatura dönemine devreder mi?
Kullanılmayan dakikalarınız, SMS’leriniz ve cepten internet kullanım haklarınız fatura dönemi sonunda silinir, bir sonraki fatura dönemine devretmez.

Ücretsiz dakikalarım, SMS’lerim ve cepten internet kullanımım bittikten sonra nasıl ücretlendirilirim?
Ücretsiz heryöne dakikalarınız bittikten sonra yapacağınız görüşmelerin dakikası 40 Krş olarak ücretlendirilir. Ücretsiz her yöne SMS’leriniz bittikten sonra SMS’leriniz adedi 40 Krş olarak ücretlendirilir. Ücretsiz yurtiçi cepten internet kullanımınız bittikten sonra cepten internet kullanımınızın MB’ı 5 Krş olarak ücretlendirilir.

Hattımı başka bir hatta yönlendirdiğimde nasıl ücretlendirilirim?
Yönlendirme yapılan numara ile yapılan görüşmeler heryöne dakikalarınız üzerinden düşecektir.

Özel servis numaralarını aradığımda nasıl ücretlendirileceğim?
444 ile başlayan numaraların ücretlendirilmesi sabit hatlar yönüne arama olarak değerlendirilir ve heryöne dakikalarınızdan düşecektir. Özel servis numaralarının ücretlendirmeleri birbirinden farklı olup www.avea.com.tr’de yer aldığı gibidir. Ayrıca; tarife kapsamındaki kullanım, yurtdışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamamaktadır.

Fark Faturada tarifesine geçtikten sonra faturalı 1.000 + 10.000, 30, 50 ya da 150 SMS Paketlerine kayıt olabilir miyim?
Evet, istediğiniz SMS paketinden faydalanabilirsiniz.

Fark Faturada tarifesine geçtikten sonra TümEvİş ve TümEvİşAvea konuşma paketlerine de kayıt yapabilir miyim?
Evet, istediğiniz konuşma paketinden faydalanabilirsiniz.

Fark Faturada tarifesine geçtikten sonra yurtdışı aranma kampanyasından faydalanabilir miyim?
Evet, yurtdışı aranma kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Aylık tarife ücretine dahil olan telsiz kullanım ücreti ne kadardır?
Telsiz kullanım ücreti aylık 1,1 TL olup, toplamda senelik 13,20 TL’dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.